Turbulencja

G. Whitney

Turbulencja

14,90 zł

1093

 

Polski debiut bestsellerowej Whitney G. w wydaniu kieszonkowym
Spotkali się w chmurach: pilot i stewardessa. Skandal wisiał w powietrzu.
Gillian przybywa do Nowego Jorku w poszukiwaniu sensu życiu. Wkrótce rozpoczyna pracę jako stewardessa. Na pokładzie jednego z samolotów poznaje aroganckiego do granic wytrzymałości, lecz diabelnie przystojnego pilota Jake’a, eksperta w przygodach na jedną noc, którego nie interesują randki, zwierzenia i trzymanie się za ręce.
Para decyduje się na prosty układ – seks bez zobowiązań. Zaczyna się szalona seksowna podniebna podróż. Sceny namiętności na różnych lotniskach, w hotelach i miejscach na świecie. Tajemnicze telefony, problemy rodzinne i mroczne cienie przeszłości, które dopadają Jake’a. Pojawia się też niepohamowane uczucie Gillian.
W pewnym momencie bohaterowie będą musieli skonfrontować swoje oczekiwania. Czy wyjdzie im to na dobre?
To oni.
To pokręcona miłość.
To turbulencja.
__
„Jeśli podoba ci się typ zarozumiałego samca alfa, to pora, żebyś weszła na pokład tej powieści najwyższych lotów”!
– Britanny Says Book Blog, blog literacki
„Turbulencja to epickie love story, mówiące o tym, co może wydarzyć się, kiedy oddamy losowi kontrolę. To ten rodzaj książki, który bezpowrotnie wciąga cię od początku”!
– White Hot Reads, blog literacki
___
O AUTORCE:
Whitney G. to dwudziestoośmioletnia optymistka, który ma obsesję na punkcie podróży, herbaty i wspaniałej kawy. Jest bestsellerową autorką „New York Times” i „USA Today” oraz założycielką The Indie Tea – inspirującego bloga dla niezależnych twórców. W wolnych chwilach, gdy nie rozmawia z czytelnikami przez komunikator Facebooka, najprawdopodobniej pisze na swojej stronie internetowej lub dodaje zdjęcia na Instagramie. Jeśli tego nie robi, prawdopodobnie jest zablokowana, pracując nad kolejną szaloną powieścią.

Wydawnictwo Kobiece
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-662-3443-7

Tytuł oryginalny: Turbulence: A cocky pilot romance

Liczba stron: 480

Format: 110x175mm

Cena katalogowa: 14,90 zł

Tłumaczenie: Ryszard Oślizło

Cena pakietu

54,80 zł

3487

Cena pakietu

54,80 zł

3487

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka