To nie jest, do diabła, love story Skin deep

Julia Biel

To nie jest, do diabła, love story Skin deep

8.2

(428 ocen) wspólnie z

34,90 zł

2122

 

Kontynuacja poczytnej serii dla młodzieży To nie jest, do diabła, love story.
Kolejny tom cyklu o Poznaniu, który można czytać niezależnie od poprzednich – o innej bardzo wybuchowej parze! Wera – ma żal do losu, że wiele lat temu wydrapał jej głębokie rany – dosłownie i w przenośni. Alek – który pisze o sobie Palant Ikoniec – uważa, że los pozbawił go wszystkiego. Weronika Meller jest mistrzynią w stosowaniu uników. Ludzie, rzeczy, emocje – omijanie wszelkich komplikacji to jej specjalność.
Pewnego dnia jednak z opresji ratuje ją rycerz w lśniącej zbroi. No dobra, nie jest rycerzem i nie ma zbroi i w zasadzie jest całkowitym przeciwieństwem rycerza. Ma za to w sobie ogromne pokłady złości. Kiedy wątki Wery i Alka się splotą w dwudzieste pierwsze urodziny chłopaka, ten wpadnie na pomysł, jak pomóc Werze zatuszować pech, i spróbuje ją przekonać, że czasem warto zabrudzić krew tuszem, żeby oczyścić serce i głowę.
A Ella i Jonasz? Powrócą.
Zabliźnione piękno. Zatuszowana przeszłość. Silni, wspaniali ludzie, którzy chcą udowodnić, że zamiast nosić pamiątki po traumatycznych wydarzeniach, można nosić dzieła sztuki.

Media Rodzina
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-800-8947-1

Liczba stron: 384

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka