Te wiedźmy nie płoną

Isabel Sterling

Te wiedźmy nie płoną

39,90 zł

2564

 

Niezwykła opowieść o magicznych mocach!

Prawdopodobnie najbardziej znaną czarownicą jest Sabrina, jednak ta czwórka może nieźle zaskoczyć…

„Te wiedźmy nie płoną” to opowieść o prawdziwej czarownicy. Hannah posiada umiejętności kontrolowania wszystkich żywiołów. Choć mieszka w Salem, musi ukrywać, że potrafi opanować ogień, ziemię, wodę i powietrze. Dotrzymywanie tajemnicy jest konieczne, ponieważ w przeciwnym razie niezwykłe moce zostaną jej odebrane¬– na zawsze.

Codzienność Hannah, w głównej mierze, opiera się na ukrywaniu przed swoją eks– Veroniką. Nastoletnia czarownica pracuje w sklepie z magicznymi obiektami.

Zabawa z okazji zakończenia roku szkolnego została przerwana przez przerażający rytuał krwi. Od teraz dowody na istnienie magii w Salem były nie do podważenia… Hannah podejrzewa, że za całe wydarzenie odpowiedzialna jest Krwawa Czarownica. Na domiar tego, do miasta wprowadza się nowa dziewczyna– Morgan, która od razu skradła serce głównej bohaterki.

Czy Hannah odnajdzie w sobie tyle siły by ocalić swój sabat? Czy Morgan odwzajemni uczucie nastoletniej czarownicy?

We Need YA
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-665-1787-5

Liczba stron: 352

We Need YA

Cena katalogowa: 39,90 zł

Hanna Markowska

Te wiedźmy nie płoną

Kocham czarownice, kocham magię i całą tą historię! Naprawdę to książka doskonała! Mam nadzieję, że autorka napisze kolejne części, ponieważ bardzo zżyłam się z główną bohaterką. "Te widźmy nie płoną" to książka, która należy do moich ulubionych!

Agnieszka Opolska

Super!

Obawiałam się trochę o to, jak moja córka zareaguje na tę książkę. 

Z okazji 15-tych urodzin postanowiłam zakupić jej książkę "Te wiedźmy nie płoną". Czytałam ogrom bardzo pozytywnych opinii o tym tytule. Najpierw sama ją przeczytałam, ponieważ chciałam się upewnić czy nie będzie w niej czegoś z czym bym się nie zgadzała. Chcę, aby moja córka była tolerancyjna. Ta książka na pewno w tym pomoże. 

Poza nauką tolerancji książka ma bardzo ciekawą fabułę. Na pewno nikt nie będzie się nudził podczas jej czytania. 

Jak dla mnie mocna 10! :) Liczę na więcej 

Agata Kowalewska

Miłość jest piękna

Jak dla mnie to godna konkurencja nastoletniej czarownicy Sabriny! Super opowieść, która wciąga i jednocześnie uczy. Przede wszystkim dużo się tutaj mówi o tym, że miłośc jest dla wszystkich- w każdym wieku, niezależnie od płci. Bardzo polecam. To coś więcej niż zwykla książka dla młodzieży. To ogromna nauka tolerancji!

Cena pakietu

84,80 zł

5258