Sztuka kobiecości

Aneta Borowiec, Beata Wróbel

Sztuka kobiecości

39,99 zł

2678

 

Seksuolożka i ginekolożka dr Beata Wróbel odpowiada na pytania dzienikarki Anety Borowiec w kolejnej książce z serii po "Sztuce kochania" i "Sztuce obsługi penisa" - ,,Sztuce kobiecości''.

Słynna z poczucia humoru i ciętego języka lekarka opowiada o wszystkim, co się składa na kobiecość. O tym co mają konkretnie pomiędzy nogami. O piersiach, ich kształcie i tym, że nie są one niczym specjalnym. Mówi wiele o seksie, który zz wiekiem nabiera samaku oraz punkcie G. Jednak ciało to tylko część kobiecości, dlatego doktor Wróbel opowiada również o stresie, wychowywaniu dzieci i o budowaniu dobrych związków.

Dodatkowo oprócz błyskotliwych rozmów w ,,Sztuce kobiecości'' znajduje się zestawienie najczęstszych dolegliwości ginekologicznych, mini przewodnik po antykoncepcji oraz ukazanie zmian, które wraz z upływem czasu zachodzą w ciele kobiety.

Agora
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-268-3046-4

Liczba stron: 350

Agora

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Arlena Adamczyk

Sztuka kobiecości

Książka bardzo dobra i poruszająca ważne tematy! Dodatkowo jest przepięknie wydana, co zwraca uwagę podczas rozglądania się w księgarnii za kolejną zdobyczą. Mam wrażenie, że podczas tej lektury otworzyłam oczy na wiele spraw, a tematy tabu nie są już dla mnie krępujące i nie boję się o nich otwarcie rozmawiać.

Ewa Boryczowska

Polecam

Wow. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się tak subtelnego poradnika o seksie i sprawami z nimi związanymi. Polecam z czystym sumieniem.

Justyna Duda

Być kobietą!

,,Sztuka kobiecości'' to pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na podstwie najnowszych doniesień naukowch. Poruszanych jest tu wiele tematów tabu, na które pewnie większość z nas chciała by znać odpowiedzi albo przynajmniej poruszyć je z kimś na luźnej rozmowie. Podczas czytania wywiadu z dr Beatą Wróbel czułam się właśnie jakbym poszła na kawę z przyjaciółką. Polecam!

Cena pakietu

79,89 zł

5072

Cena pakietu

79,89 zł

5072

Cena pakietu

89,89 zł

5672