Szkoła żon

Magdalena Witkiewicz

Szkoła żon

6.7

(3176 ocen) wspólnie z

33,90 zł

2459

Świetna, lekko erotyczna i feministyczna opowieść o współczesnych matkach, żonach i kochankach.

„Szkoła żon" to druga po "Mistrzu" Katarzyny Michalak część "Serii z tulipanem", czyli POLSKIE AUTORKI - ZMYSŁOWO I EROTYCZNIE.

Julia jest świeżo po rozwodzie. Bardzo świeżo. Dokładnie 5 godzin i 27 minut. Właśnie opija w klubie z przyjaciółkami powrót do stanu wolnego, kiedy w loterii wizytówkowej wygrywa tajemnicze zaproszenie do luksusowego spa o nietuzinkowej nazwie... Tam, w leśnej głuszy, gdzieś na Mazurach, ona i kilka innych, zwyczajnych kobiet, przeżywają przygodę życia. Zostają tam przez 3 tygodnie, a po powrocie nic nie jest już takie samo. Już nigdy żaden facet ich nie zostawi.

Autorka, Magdalena Witkiewicz zadebiutowała cztery lata temu powieścią "Milaczek", potem były "Panny roztropne", "Opowieść niewiernej", która przez wiele tygodni znajdowała się na listach bestsellerów, ostatnio "Lilka i spółka" (książka dla dzieci) oraz "Ballada o ciotce Matyldzie". Jej książki zawsze zakończone happy endem poprawiają humor tysiącom czytelników. Autorka w niezwykły sposób stara się pogodzić rolę matki dwójki małych dzieci oraz pracę nad książkami.

Filia
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-63622-17-6

Liczba stron: 256

Filia

Format: 120x195mm

Cena katalogowa: 33,90 zł

Rok wydania: 2013