Szczęście z piernika

Tomasz Betcher

Szczęście z piernika

39,99 zł

3322

 

Zapach pierników kojarzy się ze świętami, ale i z Toruniem. Dlatego właśnie tam przenosimy się na chwilę, by poznać historię trzech osób, których ścieżki przecinają się tuż przed Bożym Narodzeniem.

Kalina to dziewczyna z charakterem, która o piernikach wie wszystko. Rafał próbuje na nowo odnaleźć się w rzeczywistości, za którą przestał nadążać, a wchodząca w dorosłość Oliwia ma nadzieję na lepszą przyszłość.

I tak w zasypanym śniegiem mieście, przy dźwiękach gitary i przepysznych piernikach w przytulnej kawiarni zaczynają się dziać niezwykłe rzeczy. A wszystko to za sprawą tradycyjnych toruńskich pierników.

W.A.B.
Broszurowa ze skrzydełkami

Data pierwszego wydania:
2019-11-13

Liczba stron: 336

W.A.B.

Format: 13.5x20.5cm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Klaudia Baranowska

romantyczna

Książka z tych romantycznych, ale niebanalnych. Idealna na długie wieczory albo zimowe dni. Tematycznie wchodzimy w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Wzruszająca, klimatyczna i ukazująca jak piękne mamy miasta w Polsce, a szczególnie Toruń i związane z nim tradycyjne pierniki. Aż dziw bierze, że jest aż tyle różnych rodzajów.

Kristi

zapach pierników i miłości <3

Tematem przewodnim książki jest aromatyczny, smakowity, toruński piernik, który połączył historię trójki bohaterów. Wydawałoby się z różnych światów, bo Rafał właśnie wyszedł z więzienia, Oliwka to młoda, zagubiona dziewczyna i Kalina, która otwiera kawiarnię. Wszyscy troje właśnie zmieniają swoje życie, próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości i spełniają swoje marzenia. Powieść Tomasza Betcher to wspaniała książka, od której bije ciepło, zapach pierników i miłości!

Małgorzata

Pierniki i kawa

Tej książki nie da się czytać bez piernika i dobrej kawy ;) Już czytając czuje się ten przesłodki zapach i smak. Sama historia bardzo przyjemna, czuć świąteczny nastrój i rzeczywiście można zakochać się w Toruniu! Zainspirowała mnie by tam pojechać w najbliższym czasie.