Święci codziennego użytku

Szymon Hołownia

Święci codziennego użytku

7.3

(210 ocen) wspólnie z

37,90 zł

2274

Znajdź świętego, do którego nie ma kolejki

Szymon Hołownia przyjaciół ma głównie w niebie, a ich liczba rośnie w postępie geometrycznym. Nic dziwnego, w końcu kontakty pielęgnowane przez lata przynoszą efekty.

W swojej najnowszej książce autor „Monopolu na zbawienie" dzieli się przepisem na skuteczne korzystanie z pomocy świętych. Każdy z nich ma swoją specjalizację. Z konkretnymi problemem warto zwrócić się do eksperta.

Święty Mojżesz Etiopczyk – szef gangu, który z troski o mięśnie przerzucił się na trening duszy – to idealny patron wszystkich zmagających się z własnym koślawym życiorysem. Geniuszowi organizatorskiemu świętej Teresy z Avila – temperamentnej Hiszpanki, która postanowiła zreformować zakon karmelitanek – możesz powierzyć sprawy niemożliwe do ogarnięcia. Święty Charbel - pustelnik, mimo życia w ekstremalnej ascezie niekomu nie odmawiający uśmiechu - czule zajmie się twoim zdrowiem, czy chodzić będzie o katar, czy sprawę większego kalibru.

Znajdziesz tu ponad pięćdziesiąt życiorysów świętych kobiet i mężczyzn. Jest spora szansa, że wśród nich trafisz na kogoś, kto ma z Tobą wiele wspólnego. Może warto z nim pogadać?

Do książki dołączone są obrazki ze świętymi – modlitwę do każdego z nich możesz mieć zawsze przy sobie!

Idealny pomysł na prezent - "Święci codziennego użytku"


Znak
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2015-11-02

ISBN: 978-83-240-4050-6

Liczba stron: 320

Znak

Format: A5(144x205)

Cena katalogowa: 37,90 zł

Rok wydania: 2015

Zapraszamy na SUCHARY WIARY - humorystyczną dawkę wiedzy o świętych

Rozwiąż krótki test i sprawdź, z którym świętym jest Ci po drodze!

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka