Światła Południa

Danielle Steel

Światła Południa

2923

 

BESTSELLEROWA AUTORKA POWIEŚCI OBYCZAJOWYCH

Czasami, żeby ruszyć naprzód, najpierw trzeba zmierzyć się z cieniami przeszłości.


Alexa spełnia się w pracy prokuratorki i przygotowuje się do procesu o wysoką stawkę, gdy nagle zaczyna dostawać listy z pogróżkami. Są zaadresowane do jej pięknej córki Savannah, którą Alexa samotnie wychowuje od czasu rozwodu. Alexa jest pewna, że za listami stoi seryjny morderca Luke Quentin — i że są one zbyt niebezpieczne, by je zignorować.

Alexa musi dokonać trudnego wyboru i wysłać córkę do miejsca, do którego przysięgała sobie, że nigdy nie wróci i w którym jej małżeństwo zakończyło się złamanym sercem. Savannah stopniowo zbliża się do ojca, którego prawie nie zna i odnajduje prawdziwy dom w miejscu, z którego jedenaście lat temu uciekła jej matka.

Gdy tajemnice zostaną ujawnione, a stare rany zagojone, matka i córka, po czasie spędzonym w dwóch różnych światach, ponownie się spotkają – wzmocnione wyzwaniami, którym musiały stawić czoła i zmienione przez sekrety, które odkryły.

„Światła Południa” to przejmująca i pełna czułości opowieść o wewnętrznej sile, odwadze i przebaczeniu, które pozwala uzdrowić relacje w rozbitej przed laty rodzinie.

Znak Literanova
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-8714-3

Liczba stron: 368

Znak Literanova

Format: 140x205mm

Cena detaliczna: 42,99 zł

Tłumaczenie: Barbara Grabska-Siwek

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem