Srebrne skrzydła

Camilla Läckberg

Srebrne skrzydła

6.3

(1730 ocen) wspólnie z

39,99 zł

2523

 

Królowa szwedzkiej literatury kryminalnej powraca z nowym thrillerem psychologicznym!

Kobieca zemsta jest piękna i brutalna…

Po zakończeniu toksycznego związku Faye rozpoczęła nowe życie za granicą. Jej były mąż Jack przebywa w więzieniu, a ona wreszcie może skupić się na rozwoju swojej kariery. Prowadzi firmę kosmetyczną-Revenge, która coraz lepiej prosperuje, a jej produkty już niedługo mają zostać wprowadzone na rynek amerykański. Kobieta myślała, że najgorsze ma już za sobą, tymczasem jej życie ponownie zostaje zagrożone. Ktoś usiłuje przejąć firmę, co zmusza Faye do powrotu do Sztokholmu. Z pomocą kilku innych kobiet walczy o uratowanie nie tylko majątku, ale także siebie i swoich najbliższych.

Złota klatka, której kontynuacją są Srebrne skrzydła była najlepiej sprzedającą się książką w Szwecji w 2019 roku. W Polsce sprzedanych zostało blisko 170 tysięcy egzemplarzy!

Czarna Owca
ISBN: 978-83-814-3029-6

Czarna Owca

Cena katalogowa: 39,99 zł

Rok wydania: 2020

Karina Józefowska

Och Jack!

Och, Jack...znowu nabroiłeś! Na drodze Faye pojawia się mnóstwo przeszkód, mimo tego kobieta cały czas dąży, by osiągnąć swój cel... Srebrne skrzydła to tytuł, który pochłonął mnie na dłuuugie godziny. Opowieść Camilli Lackberg to prawdziwy HIT! Spodziewałam się wysokiego poziomu tej książki, ale przerosła moje oczekiwania i to chyba dwukrotnie:) Wciągająca, pełna intryg, fascyująca historia. Warta przeczytania, miłośnicy thrillerów na pewno będą zachwyceni!

Ewelina

Lepsza niż poprzednia!!

Jestem zachwycona! Udało mi się przedpremierowo dostać egzemplarz tego tytułu i muszę przyznać, że „Srebrne skrzydła" są jeszcze lepsze niż „Złota klatka"!! Nie sądziłam, że ta historia może się potoczyć w taki sposób...WOW!

Lackberg pisze rewelacyjnie, czytelnik odnosi wrażenie, jakby książka powstała w jedno popołudnie. Jej styl jest bezbłędny, a czytanie to sama przyjemność. Historia, którą opowiada autorka...trzyma w napięciu niemal cały czas, aż ciężko odłożyć książkę na dłużej... Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze nie znają Lackberg-nie wiecie co tracicie;-)

Iwona Cielecka

Nie mogę się doczekać!

Nie mogę się już doczekać premiery! Książka już zamówiona (wyjątkowo dobra cena jak na przedpremierowe zamówienie) i z niecierpliwością czekam na wysyłkę. Camilla Lackberg skradła moje serce Złotą klatką, czyli poprzednią powieścią, gdy tylko dowiedziałam się, że powstanie kontynuacja, z niecierpliwością czekałam na datę premiery. Autorka ma świetny styl i jej twórczość czyta się lekko, a historie pełne intryg i kreatywności potrafią zająć dłuuuugie godziny... Rewelacja, polecam wszystkim, którzy lubią takie klimaty.

Cena pakietu

79,89 zł

4917

Cena pakietu

79,89 zł

4917

Cena pakietu

84,89 zł

5217