Śmierć nadeszła wczoraj. Tom 18

Aleksandra Marinina

Śmierć nadeszła wczoraj. Tom 18

44,90 zł

2710

 

Podczas eksplozji samochodu ginie dwoje pracowników popularnego programu telewizyjnego. Jego prezenter Aleksander Ułanow niedługo po tym wydarzeniu dostaje groźbę ,że czeka go podobny los. Okazuje się ,że zabójstwo zleciła jego żona.

Równolegle milicja prowadzi sprawę zabójstwa pewnej wróżbitki.

W jaki sposób te dwie sprawy są ze sobą powiązane?

Anastazja Kamieńska prowadząca sprawę tajemniczego zamachu na pracowników telewizji oraz Tatiana Obrazcowa ,śledcza która bada sprawę morderstwa wróżbitki , będą musiały połączyć swoje siły i spróbować rozplątać złowieszczą intrygę.

Czwarta Strona
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-07-17

Liczba stron: 577

Czwarta Strona

Cena katalogowa: 44,90 zł

wywiad z Aleksandrą Marininą dla portalu Ruslink (ros.)

Dorota Jaglarz

polecam gorąco

No i po raz kolejny się nie zawiodłam! Aleksandra Marinina nie bez powodu jest nazywana carycą rosyjskiego kryminału. Jest to już 18 spotkanie z Anastazją Kamieńską, i także tym razem się nie zawiodłam, bohaterkę te od samego początku bardzo polubiłam i z niecierpliwością czekałam na kolejne tomy jej przygód. Mam nadzieję ,że to nie będzie moje ostatnie spotkanie z tą autorką.

Kalina Mędrek

jestem zachwycona

Jest to moje pierwsze spotkanie z tą autorką , ale na pewno nie ostatnie. Ksiażka wciągnęła mnie już od pierwszej strony, opisane w niej jest kilka wątków , jednak łączą one się ze sobą w zgrabny sposób. Człowiek podczas czytania książki nie ma czasu na nudę , z niecierpliwością czeka się na rozwiązanie zagadek.

Olga Tokaj

polecam

„śmierć nadeszła wczoraj" to już 18 książka o Anastazji Kamińskiej, plusem tej serii jest niewątpliwie to ,że nie trzeba czytać tych książek po kolei. Póki co miałam okazje przeczytać tylko 7 z nich , jednak co jakiś czas dokupuje kolejne części. Żadna z książek do tej pory mnie nie zawiodła, i tak było także tym razem. Jestem bardzo zadowolona z tej książki,polecam!

Cena pakietu

84,80 zł

5104