Ślady zbrodni. Niemi świadkowie przestępstw

Patricia Wiltshire

Ślady zbrodni. Niemi świadkowie przestępstw

42,90 zł

2750

 

Czy wiesz, że to gdzie byłeś wczoraj można odkryć po zbadaniu podeszwy Twoje buta ?
Książka „Ślady zbrodni. Niemi świadkowie przestępstw” to niezwykłe połączenie reportażu i nauki o tym jak natura może pomóc rozwiązać zagadkę kryminalną. Najbardziej zagadkowe morderstwa udało się rozwiązać dzięki roślinom. Pionierką w tej dziedzinie jest Patricia Wiltshire, która badając każdy detal – mikroskopijne pyłki roślin na bieżnikach opon, kolonie maleńkich grzybów na dywanie - jest w stanie znaleźć wskazówki pozostawione przez przestępców.
Nieodzownym narzędziem kobiety jest mikroskop, dzięki któremu przebadane dowody eliminują domysły i tworzą tezę o tym kto, jak i kiedy popełnił przestępstwo. Patricia jest obecnie najbardziej pożądaną konsultantką policji na świeci dzięki swej dokładności, wiedzy oraz pasji. Pomaga ona rozwiązać zagadki morderstw, odnaleźć ciała zamordowanych, skazywać morderców a także uwalniać niewinnych. Natura to wielki sprzymierzeniec sprawiedliwości jeśli umie się ją odpowiednio odczytać. Przeczytaj i sprawdź jakie są jej tajemnice!

Feeria
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-663-8006-6

Tytuł oryginalny: THE NATURE OF LIFE AND DEATH

Liczba stron: 336

Feeria

Cena katalogowa: 42,90 zł

Tłumaczenie: Adam Wawrzyński

Jola Z

Interesująca

Idealna pozycja dla fanów zagadek kryminalnych i świata zbrodni oraz tajemnic i przestępstw. Przedstawione są tutaj zaskakujące metody śledcze. Niezwykłe, że czasem tak niewiele potrzeba aby poznać rozwiązanie sprawy. Fascynująca książka myślę, że z pewnością dla każdego.

Beata K

Polecam

Gorąco polecam wszystkim, którzy lubią dowiedzieć się czegoś nowego oraz których interesuje rozwiązywanie zagadek kryminalnych. Książka napisana w bardzo fajny i prosty sposób. Łatwo się ją czyta. Widać, że Pani Wiltshire posiada ogromne doświadczenie i jest niezwykle dokładna w swoich badaniach. Niezwykle opisany świat przestępstw bez kolorowania go. Pokazana tutaj jest trudna i żmudna praca śledczego, ale również i ciekawsze aspekty tej pracy. Warto zapoznać się z tą pozycją.

Robert T

Ślady zbrodni

Niezwykle interesująca i ciekawa książka! Człowiek nawet nie wie ile śladów zostawia gdziekolwiek się pojawi. Z książki można dowiedzieć się wielu bardzo zaskakujących faktów i poznać parę ciekawostek. Gorąco polecam jeśli ktoś jest zainteresowany tematyką zbrodni i świata przestępczego.

Cena pakietu

87,80 zł

5444

Cena pakietu

82,80 zł

5144

Cena pakietu

82,80 zł

5144

Cena pakietu

82,80 zł

5144

Cena pakietu

82,80 zł

5144

Cena pakietu

79,80 zł

4964

Cena pakietu

87,80 zł

5444