Sekret, którego nie zdradzę. Cykl Rizzoli / Isles. Tom 12

Tess Gerritsen

Sekret, którego nie zdradzę. Cykl Rizzoli / Isles. Tom 12

7.7

(3014 ocen) wspólnie z

44,90 zł

3164

 

KOLEJNE ŚLEDZTWO, PRZY KTÓRYM ŁACZĄ SIŁY DETEKTYW JANE RIZZOLI I DOKTOR MAURA ISLES, BOHATERKI CYKLU POWIEŚCI TESS GERRITSEN I NAKRĘCONEGO NA JEGO PODSTAWIE SERIALU PARTNERKI.

Przeszłość na zawsze zostawia ślad.

To miejsce zbrodni nie przypomina niczego, z czym Jane Rizzoli i Maura Isles miały do czynienia. Leżąca na kanapie kobieta nie żyje, choć można by pomyśleć, że drzemie… gdyby nie to, że zabójca pokusił się o makabryczny żart i umieścił gałki oczne na jej dłoni. Właściwie wygląda to jak jedna ze scen wyprodukowanego przez nią horroru…
Zemsta szaleńca? A może hołd fana? Morderca nie zostawił żadnego śladu, który mógłby naprowadzić na jego trop. Mało tego – Maura Isles nie może nawet ustalić, w jaki sposób zabił. Podobnie jak w przypadku mężczyzny, w którego zwłokach tkwią trzy wystające z piersi strzały – wbite już po śmierci.
Wkrótce detektyw Rizzoli i doktor Isles zyskują pewność, że morderca nie poprzestanie na tych dwóch zbrodniach. A jedyna osoba, która może pomóc policji w śledztwie, ukrywa pewną tajemnicę i nawet w obliczu zagrożenia nie zamierza jej zdradzić.


Wiedza medyczna Tess Gerritsen to dodatkowy atut jej thrillerów ze sprytną intrygą. Spodziewajcie się podróży do najmroczniejszych miejsc.

Paula Hawkins


Tyle tu zaskakujących zwrotów akcji, że słowa jednej z bohaterek – „czasami czarne naprawdę jest białe” – można odnieść do całej książki.

„Kirkus Reviews”

Albatros
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-674-2607-7

Liczba stron: 384

Albatros

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 44,90 zł

Rok wydania: 2022