Rzym

24,00 zł

1199

 

RZYM JEST HISTORIĄ WSZYSTKICH HISTORII!
Jak sprawić, by mały podróżnik chciał poznać najpiękniejsze miasta świata? Przede wszystkim trzeba spojrzeć na nie oczami dziecka, rozbudzić jego wyobraźnię, a każdą historię opowiedzieć jak baśń pełną intrygujących miejsc i postaci. Trzeba również wybrać najciekawsze zakątki, legendy i życiorysy, które sprawią, że poznawanie dziejów wybranego miasta stanie się emocjonującą przygodą. To przecież dzieci lubią najbardziej! Dzięki temu podróżowanie w rzeczywistości lub na kartach książki jest okazją do marzeń, odkryć... i dorastania!
Taka jest właśnie prezentowana książka. Można ją czytać jeszcze przed podróżą, w jej trakcie lub po powrocie, by mały odkrywca, z głową pełną wrażeń, mógł poszerzyć swoją wiedzę i jak najwięcej zapamiętać. Na pewno pomogą w tym żartobliwe teksty i ilustracje, które intrygują, wzbudzają ciekawość, a przez to są najlepszą formą nauki. A więc w drogę i niech w bagażu każdego małego odkrywcy nie zabraknie tego szczególnego przewodnika!
To wspaniała książka do podróży i przewodnik do czytania, ponieważ miasta są historiami do opowiedzenia i przygodami do przeżycia…

Edra Urban & Partner
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-653-7305-2

Tytuł oryginalny: le Guidine. Roma

Liczba stron: 80

Format: 180x140mm

Cena katalogowa: 24,00 zł

Tłumaczenie: Kotarska-Adamczyk Teresa Jadwiga

Cena pakietu

58,90 zł

3293

Cena pakietu

63,90 zł

3593