Ryzyko

Elle Kennedy

Ryzyko

7.6

(1259 ocen) wspólnie z

39,90

 

Powrót Elle Kennedy w wielkim stylu!

Uczucie, namiętność i humor – doskonale połączone, a to wszystko w jedynej takie historii. Co się może wydarzyć, jeśli dziewczyna z zasadami spotka zbyt przystojnego chłopaka, bez zasad…

„Wszyscy twierdzą, że niedobra ze mnie dziewczyna. Mają rację tylko po części – nie pozwalam, by rządził mną strach i z pewnością nie obchodzi mnie, co myślą o mnie ludzie.
Jake Connelly - gwiazdorski napastnik Harvardu na swoje nieszczęście grzeszy arogancją, butnością i zbyt przystojną aparycją. Niestety, okrutny los sprawił, że muszę prosić go o pomoc w zdobyciu tak upragnionego przeze mnie stażu. Na moją prośbę Jake Connelly udaje, że jest moim chłopakiem. On jednak nie ułatwia mi zadania, za każdą udawaną randkę żąda… prawdziwej”.

"Elle Kennedy pisze najlepsze powieści romantyczne! Gorące i zabawne Ryzyko również was nie zawiedzie. Nie mogłam oderwać się od lektury opowieści o seksownych hokeistach!".
Penelope Ward, autorka „Drania z Manhattanu”

"To moja ulubiona książka 2019 roku! Elle Kennedy jest królową pełnego namiętności romansu o nienawiści, która przeradza się w miłość!".
Vi Keeland, autorka „Gracza”

Zysk i S-ka
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-811-6843-4

Tytuł oryginalny: The Risk

Liczba stron: 456

Zysk i S-ka

Format: 14.0x20.5cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Kasia Fijał

super

bardzo fajna, przyjemna i ciekawa książka, idealna na wieczory przy kubku herbaty, polecam

Andrea Jakubczyk

Czy ryzyko popłaca?

Do książek tego typu podchodzę w pewną dozą ostrożności. Moje przygody czytelnicze z tymi gatunkami skończyły się już jakiś czas temu, uznałam to za zamknięty rozdział w ksiażce do której nie chcę wrcać. Cóż, czy moje ryzyko, jak i głównej bohaterki tej książki popłaciło? ;)

Ja ksiażką jestem oczarowana, powieść okazała sie być lekka i bardzo przyjemna w odbiorze, do tego głowni bohaterowie, którzy grają wydawać by sie mogło po dwóch stronach barykady, tak naprawdę mają ze sobą więcej wspólnego niż mogłoby się wydawać. 

Moje ryzyko zdecydowanie sie opłaciło w przypadku tej ksiażki, nawet jeżeli ktoś, podobnie jak ja, nie przepada za taką literatuą, tu odnajdzie coś dla siebie :)

Basia Andczak

więcej tak świetnych powrotów

W podziękowania od autorki możemy przeczytać, że wielką radość sprawilo jej tworzenie tej książki, taką samą jak podczas pisania "Układu". I to zdecydowanie można poczuć podczas wczytywania sie w historię w "Ryzyku", jest to zdecydowanie jeden z lepszych powrotów literackich z jakim miałam ostatnio do czynienia.

Historia jest tak lekka i przyjemna w odbiorze, a  przy tym tak wciągająca, że przeczytałam książkę w jeden weekend. Już na wstępie poznajemy młoda dziewczynę, z wielkimi marzeniami i aspiracjami, która musi się zmierzyć z bardzo przystojnym i popularnym chłopakiem. Od początku wie, że nic z tego może nie wyjść, ale jak skończy sie cała opowieść...?

Jestem zachwycona książką, na prawdę nie spodziewałam się, ze będę się bawić aż tak świetnie, miałam wielkie oczekiwania i zostały one spełnione. Polecam!