Rysunkowy chłopak

K.N. Haner

Rysunkowy chłopak

7.1

(798 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2594

 


Zwykła dziewczyna, wymarzony chłopak.
Gdy w tragiczny sposób umarł brat Diany – jej życie straciło sens. Z każdym dniem dziewczyna coraz głębiej popada w depresję. Już nic nie sprawia jej radości, a wypadek na uczelni tylko pogłębia jej marazm i chęć zniknięcia. I właśnie wtedy, gdy Diana nie ma już siły walczyć – poznaje Ryana. Wymarzonego mężczyznę, który sprawia, że wszystko się zmienia, a dziewczyna powoli zaczyna radzić sobie z problemami.

Czasami jednak nie wszystko jest takie, jak nam się wydaje. Chwile są ulotne, a czasu płynie nieubłaganie. Czy Diana i Ryan oszukają przeznaczenie?


Po przeczytaniu tej książki długo dochodziłam do siebie. To coś zupełnie innego, a zakończenie zwaliło mnie z nóg. Spodziewałam się niemal wszystkiego, jednak K.N. Haner znów postanowiła wszystkich zaskoczyć. Emocji zamkniętych w tej powieści nie da się opisać słowami.
Kinga Litkowiec, instagram.com/rhythm_of_my_life_

Dramatyczna, a jednocześnie romantyczna historia, którą K.N. Haner pięknie ubrała w słowa. Gwarantuję Wam, że Rysunkowy chłopak długo nie da o sobie zapomnieć, bo zakończenie po prostu wgniata w fotel!
Izabela Dudziec, instagram.com/world_of_casie

Rysunkowy chłopak to powiew świeżości w polskim new adult. Ta książka zwali Was z nóg i długo nie pozwoli się podnieść.
Emilia Zaręba, podrugiejstronieokladki6.blogspot.com

W swojej nowej powieści K.N. Haner jak zwykle mnie nie zawiodła. Problemy bohaterów i niezwykle zaskakujące zakończenie sprawiły, że nie mogłam dojść do siebie. To oznacza tylko jedno: ta książka jest niesamowita! Polecam gorąco!
Justyna Dziura, coraciemnosci.blogspot.com

Niezwykła i chwytająca za serce historia, która niewątpliwie pozostanie w pamięci czytelników przez bardzo długi czas. K.N. Haner powraca z wyjątkową i zaskakującą powieścią, w której zatraciłam się bez reszty już od pierwszych stron. Rysunkowy chłopak to zdecydowanie jedna z lepszych książek tego roku! Gorąco polecam!
Katarzyna Chrześcijan, instagram.com/kasia_recenzuje

Editio
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-283-5288-9

Liczba stron: 352

Cena katalogowa: 39,90 zł

A.W.

Głębszy sens

Ból, strata, otchłań, rozpacz i...miłość. Miłość, która leczy nawet najgłębsze z ran. Po lekturze tej książki zaczęłam tęsknić - za utraconą miłością mojego życia. Za moim księciem z bajki, który odszedł już na zawsze. Lecz jednocześnie opowieść ta dała mi nadzieję, że na świecie wciąż jest dobro i nawet z największych upadków można się podnieść. Niby lekka opowieść, a jednak mądra i głęboka.

Jolanta Haraburda

Książki, które mają to coś

Dziewczyna pełna pasji, otwarta, radosna. I los, który postawania z niej okrutnie zakpić. Śmierć ukochanego brata przeistacza Dianę w wrak człowieka. I gdy wydaje się jej, że już nie ma po co żyć - los znów robi jej niespodziankę. Tym razem pozytywną - stawia na jej drodze Ryana. Piękna opowieść, świetnie napisana. Uwielbiam styl tej autorki i często sięgam po jej książki. Zawsze chwytają mnie za serce.

Franka Pieronek

Dziecięce marzenia

I choć dawno temu przestałam wierzyć w opowieści o księciu na białym koniu. I choć świat już dawno zweryfikował moją wiarę w miłość - ta książka mi ją przywróciła. A kto wie, czy za rogiem nie czeka mój książę? Wszak jak mówią słowa piosenki „warto mieć marzenia, doczekać ich spełnienia". Czuję przypływ nowej energii - może jednak dziecięca wiara w miłość nie jest wcale taka głupia?