Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów

Christopher Berry-Dee

Rozmowy z psychopatami. Podróż w głąb umysłów potworów

34,99 zł

2001

 

Christopher Berry-Dee ukazuje czytelnikom mroczne zakamarki psychiki najbardziej bezlitosnych i niebezpiecznych morderców na świecie.

Przez wiele lat prowadził wywiady z przestępcami przebywającymi w więzieniach i odkrył, że okazywany przez nich brak wyrzutów sumienia jest często jeszcze bardziej przerażający od popełnionych zbrodni.

„Rozmowy z psychopatami i bestiami” niewątpliwie zmienią poglądy czytelników na to, kim są ludzie zdolni do najbrutalniejszych zabójstw, a poza tym stanowią dowód, że horror może być bliższy, niż sądzimy.

Czarna Owca
Czarna Owca

Cena katalogowa: 34,99 zł

Wywiad z autorem

Kasia Woźniczka

Czekam z niecierpliwością

Czytałam wcześniejszą książkę tego autora i byłam zachwycona. Wspaniały reportaż, który ukazuje świat oczami przestępcy. Mam nadzieję, że najnowsza książka również skradnie moje serce. Każdy z nas zastanawia się co kieruje ludźmi, którzy popełniają tak straszliwe zbrodnie, czy nie mają wyrzutów sumienia? Wszystkie mam nadzieję dowiedzieć się z najnowszej książki Christophera Berrego-Dee.

Ania Wójcik

Jedna z lepszych książek o tej tematyce

Jest to jedna z lepszych książek jakie miała okazję przeczytać, co prawda miałam okazję zaznajomić się z jej angielską wersją ale jestem ciekawa jej polskiego odpowiednika. Powiem szczerze, że momentami miałam ciarki na ciele. Każdy chciałby wiedzieć co siedzi w głowie danej osoby. Jakie myśli popychają ją do robienia tak straszliwych rzeczy, w tej książce mamy okazję się tego dowiedzieć. Gorąco polecam, ja na pewno zakupię tę książkę.

Aneta Kwaśnik

Zaskakująca

Uwielbiam książki kryminalne, zawsze potrafią czymś zaskoczyć. Natomiast ta pozycja to zupełnie inny kaliber. Popełnianie morderstw do dla nas coś okropnego ale co kieruje ludźmi, którzy podejmują się tego czynu? Autorowi należą się wielkie gratulację, znalazł w sobie odwagę aby stanąć twarzą w twarz z tak specyficznymi przestępcami. Książkę czyta się bardzo dobrze, więc jeżeli lubicie takie tematy i nie odstrasza Was czytania o zbrodniach to jest to pozycja, którą musicie przeczytać.

Cena pakietu

79,89 zł

4695

Cena pakietu

74,89 zł

4395

Cena pakietu

74,89 zł

4395

Cena pakietu

74,89 zł

4395

Cena pakietu

71,89 zł

4215

Cena pakietu

79,89 zł

4695