Rok uciekiniera 365 Luty

Gabrielle Lord

Rok uciekiniera 365 Luty

24,00 zł

1729

 

Rok uciekiniera 365: Luty

WYBUCHOWA SERIA!
Trzyma w napięciu do … pierwszej strony!

Już 26 lutego ukaże się druga z dwunastotomowej serii dla młodzieży Rok uciekiniera 365, pt. LUTY. Sensacyjna opowieść o losach 15 letniego Calluma Ormonda, który aby ratować życie i uciec przed prześladowcami, musi ukrywać się do ostatniego dnia roku… Powieść autorstwa Gabrielle Lord, zwanej w Australii „Królową Kryminału”, stała się światowym bestsellerem, doczekała się także ekranizacji i w formie serialu została wyemitowana przez Family Movie Chanell.

W styczniowym tomie nasz bohater wplątuje się w tajemniczą historię Zagadki Ormondów, którą badał jego tragicznie zmarły ojciec. Od momentu spotkania ze starcem ostrzegającym go przed grożącym mu przez następny rok niebezpieczeństwem, życie Calla zamienia się w horror.
Pozbawiony prawa samostanowienia zostawia dawne życie za sobą, gdy tylko rozpoczyna się śmiertelne odliczanie 365 dni. Do tej pory zmaga się z rekinami, zostaje oskarżony o brutalny atak na własną rodzinę, ucieka przed policją, wpada w sidła dwóch różnych gangów by końcu zostać uwięzionym w zbiorniku napełniającym się toksycznym olejem.

Czy uda mu się zbiec i zrobić wszystko, by przetrwać? Ale czy Cal jest wystarczająco zdesperowany, by zaprzyjaźnić się ze zdrajcą o mrocznych powiązaniach, zaryzykować powrót na miejsce jego niedoszłego morderstwa? O tym wszystkim dowiecie się już teraz w drugim tomie tej sensacyjnej, mrożącej krew w żyłach opowieści.
Zegar tyka a każda minuta może być dla Cala ostatnią.

Callum Ormond został ostrzeżony.
Zostało 334 dni. Odliczanie trwa dalej…
12 książek. 12 miesięcy.

Artvitae
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-881-0838-9

Tytuł oryginalny: Conspiracy 365

Liczba stron: 206

Format: 128x198mm

Cena katalogowa: 24,00 zł

Tłumaczenie: Jakub Polkowski