Rodzina Monet. Tom 3. Część 1. Perełka

Weronika Marczak

Rodzina Monet. Tom 3. Część 1. Perełka

7.9

(92 ocen) wspólnie z

30,94

 

Największą zmianę, Hailie Monet, widzę w twoich oczach.

Widać w nich siłę i ambicję. Ty nie jesteś już tamtą małą, zagubioną i onieśmieloną dziewczynką. Coś się zmieniło.

Mamy absolutnie wszystko. Jesteśmy młodzi, atrakcyjni, świetnie ubrani i bogaci. Świat należy do nas. Jeszcze niedawno Hailie Monet uznałaby takie myśli za niestosowne. Teraz uczy się akceptować swój status, doceniać go, a czasem nawet wykorzystywać. Wsadzona do złotej klatki, odkryła, że warto od czasu do czasu prześlizgnąć się między szczebelkami.

Rejsy luksusowym jachtem po Morzu Śródziemnym, szybki wypad na Wyspy Kanaryjskie, spontaniczna wycieczka nad wodospad Niagara, przejażdżka po wzgórzach Hollywood, kolacje w najlepszych restauracjach. I choć Hailie nadal z przekonaniem powtarza, że życie to nie tylko przyjemności, coraz częściej jest gotowa przyznać, że korzystanie z nich naprawdę ją kusi. Nawet jeśli za niektóre przywileje trzeba płacić bardzo wysoką cenę.

Trzeci tom bestsellerowej serii „Rodzina Monet”.

„Rodzina Monet. Tom 3. Część 1. Perełka” – więcej informacji od księgarni Matras

"Rodzina Monet" to saga, która wciąga od pierwszych stron. Trzeci tom tej znakomitej serii, zatytułowany "Największą zmianę, Hailie Monet, widzę w twoich oczach" to kolejna dawka emocji i niezwykłych wydarzeń. W tej części, główna bohaterka, Hailie, coraz bardziej akceptuje swój nowy, luksusowy styl życia i zaczyna odkrywać jego uroki.

Hailie, zastanawiając się nad swoją nową rzeczywistością, staje przed wyzwaniem znalezienia równowagi między korzyściami, jakie płyną z jej nowego statusu, a koniecznością zapłacenia za nie wysokiej ceny. Rejsy luksusowym jachtem, wycieczki do egzotycznych miejsc, uczty w najdroższych restauracjach świat - wszystko to staje się częścią jej codzienności. Ale czy wszystko to jest warte utraty prywatności, ciągłego poczucia obserwacji, braku swobody?

Autorka w mistrzowski sposób ukazuje dylematy, z którymi boryka się Hailie. Czy warto korzystać z przywilejów, które niesie ze sobą bogactwo, czy może lepiej jest wrócić do prostego, ale spokojnego życia? Co jest ważniejsze - wygoda i luksus, czy prawdziwe, szczere relacje z bliskimi?

Rozwinięcie fabuły wzbudza wiele emocji, a czytelnik z zapartym tchem obserwuje przemiany Hailie. Jakie kolejne wybory podejmie młoda kobieta? Czy uda jej się odnaleźć swoje miejsce w świecie pełnym luksusu i zaszczytów? Trzeci tom serii ""Rodzina Monet"" to pełna napięć, emocjonalna opowieść o dążeniu do szczęścia, akceptacji siebie i poszukiwaniu prawdziwej wolności.

You&YA
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-287-2696-3

EAN: 9788328726963

Liczba stron: 480

You&YA

Cena detaliczna: 49,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem