Real Madryt Sztuczki i triki piłkarzy

Bocheński Tomasz, Borkowski Tomasz

Real Madryt Sztuczki i triki piłkarzy

19,90 zł

1349

 

Książka skierowana jest do wszystkich młodych miłośników piłki nożnej, którzy na co dzień grają w piłkę dla przyjemności na szkolnych bądź podwórkowych boiskach, oraz dla tych, którzy próbują swoich sił w klubach piłkarskich zajmujących się szkoleniem piłkarskim na poziomie wyczynowym.
Każdy, kto chce grać coraz lepiej, wie, że technika piłkarska jest niezbędna do tego, aby stać się piłkarzem wszechstronnym – to znaczy takim, który będzie sobie radzić w najtrudniejszych sytuacjach na boisku.
W książce przedstawiono 36 trików, zagrań i zwodów, które powinien poznać każdy, kto chce górować nad rywalami w meczu. Poszczególne kroki ćwiczeń dokładnie opisano i pokazano na kolorowych ilustracjach.
W tym mistrzowskim treningu towarzyszą nam wybitni piłkarze Realu Madryt, którzy w różnych latach stanowili o sile tego zespołu, a dzięki swoim indywidualnym umiejętnościom sprawiali radość kibicom.

Autorzy książki na co dzień zajmują się piłką nożną – tworzą akademię piłkarską jednego z największych klubów w Polsce. Mają do czynienia z takimi jak Ty, młodymi zawodnikami, których największym marzeniem jest grać jak Messi, Roben, Ronaldo czy Pirlo.

RM
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-777-3427-8

Liczba stron: 64

Format: 20.4x29.0

Cena katalogowa: 19,90 zł

Cena pakietu

64,80 zł

4043

Cena pakietu

59,80 zł

3743

Cena pakietu

59,80 zł

3743