Raport Turnera

Tim Willocks

Raport Turnera

34,90 zł

2108

 

Po ogromnym sukcesie bestsellerowej „Religii”, bezbłędny mistrz thrillera powraca z nowym tytułem!

Czy ktoś kto cechuje się niezłomną uczciwością może odnaleźć się w środowisku pełnym kłamstw, oszustw i korupcji?

Pewien młody chłopak świętuje ukończenie aplikacji adwokackiej w Kapsztadzie. Postanawia wrócić autem. Niechcący powoduje śmiertelny wypadek bezdomnej dziewczyny. Młodzieniec był tak pijany, że nie zauważył co się wydarzyło. Świadkami wydarzenia jest jego przyjaciel i ojczym. Świadomie pozostawiają dziewczynę na pewną śmierć.

Matka sprawcy, Margot Le Roux jest górniczą magnatką i władczynią prowincjonalnego miasteczka. Chce chronić swoje dziecko. Nie zamierza powiedzieć synowi, co tak naprawdę wydarzyło się tej nieszczęśliwej nocy. Obawia się, że świadomość popełnionego czynu mogłaby zmienić wszystko.

Sprawą śmiertelnego wypadku zajmuje się aspirant Turner. Mężczyzna uznawany jest za jednego z najskuteczniejszych policjantów z wydziału zabójstw w Kapsztadzie. W poszukiwaniu prawdy trafia do zagubionego w sercu pustyni miasteczka. Nie musiał długo czekać, aby dowiedzieć się, że Le Roux zrobi wszystko by ochronić syna przed karą. Turner należy do osób, które się nie poddają. Jego celem jest poznanie prawdy. Nikt go nie przekupi, ani nie namówi, aby sobie odpuścił.

Czy brutalna konfrontacja jest nieunikniona?

Rebis
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-06-18

ISBN: 978-83-8062-475-7

Liczba stron: 408

Rebis

Format: 135 x 215mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Maciej Szymański

Wywiad z autorem

Alicja Lelek

Fajnie, polecam

Czy ukrywanie prawdy by uchronić własne dziecko to dobra postawa? Sama nie wiem! Ale książka genialna. Bardzo polecam. Wiele pytań pozostaje w głowie, mimo że to książka akcji!

Dorota Szelewska

Jedna z lepszych książek

Czytałam dwa wcześniejsze tytuły od Tim Willocks, byłam nimi uczciwie zachwycona. Bałam się, że któregoś razu się sparzę i stracę pozytywną opinię nawet o dwóch poprzednich książkach. No i stało się...

Mistrz to mistrz, nie można mu tego odjąć. Książka trzyma poziom, którego większość autorów nawet nie sięga. Pisze w taki sposób, że nie można się oderwać. Każda kolejna strona to dodatkowe informacje, których nie można pominąć by ostatecznie- poprawnie zrozumieć całą fabułę. Nie ma tu miejsca na lanie wody. Wszystko jest ciekawe i wciągające. Moim zdaniem jedna z lepszych książek na rynku czytelniczym.

Dariusz Nowakowski

Bardzo polecam!!

Autor wie, jak zrobić, aby od książki nie móc się oderwać! Dawkuje emocje, rozkręca i zwalnia tempo, manipuluje umysłem czytelnika do granic możliwości. Jedno wielkie WOW! Cóż za pokręcona historia! Wciąga tak,że nie idzie się oderwać, aż do poznania zakończenia. Serdecznie i z czystym sumieniem książkę polecam każdemu, kto chce poczytać prawdziwą, bezbłędnie napisaną książkę akcji!

Cena pakietu

74,80 zł

4502

Cena pakietu

89,80 zł

5402

Cena pakietu

79,80 zł

4802

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka