Psy pożrą ciało Jezebel

Jarosław Kamiński

Psy pożrą ciało Jezebel

42,99 zł

3168

 

Powieść Jarosław Kamińskiego, została uznana za najlepsza powieść polską roku 2017 przez tygodnik "Polityka".

Główną bohaterką jest Sylwia Aran, której nastoletnia córka Mila dokonała samobójstwa. Kobiete dręczy ogromne poczucie winy, które przelewa na zapiski cieszące się ogromną popularnością. Sylwia posiada wielu obserwujących, wśród których znajduje się nikomu nie znana YZBL2. Kobieta poszukjąca odpowiedzi na dręczone ją pytania związane ze śmiecią córki postanawia nowo poznanej osobie pozowlić wprowadzić się do nieznago jej wirtualnego świata. Kim jest YZBL2 ? Czy pomoże odnaleźć przyczynę drastycznej decyzji nastolatki ? A może ma coś wspólnego z śmiercią Mili ?

W.A.B.
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-10-16

ISBN: 978-83-280-7135-3

Liczba stron: 368

W.A.B.

Format: 135x210 mm

Cena katalogowa: 42,99 zł

Wiktoria Skos

poruszająca

Jest to bardzo dobra książka, która wywarła na mnie nie małe zdziwienie. Ukazuje jak w dzisiejszych czasach świat wirtualny potrafi zawładnąć człowiekiem, to straszne że ludzie szukają pomocy w swoich boleściach nie w najbliższych osobach, a w internecie, który bywa niespotkanie niebepieczny.

Kornelia Rudnicka

interesująca

niesamowicie mnie wciągła, rzadko daj się tak porwać jakieś książce. Byłam bardzo ciekawa jak rozwiąże się cała akcja. Z pewnością książka daje dużo do myślenia, warto w życiu zatrzymać się na chwile i zastanowić się co jest dla nas najważniejsze i czy nasi bliscy nie ukrywają przed nami swoich problemów.

Martyna Wiślicka

fajna książka

To już kolejna pozycja tego autora po którą sięgam. Musze przyznać, że książki autora czyta się przyjemni i z zaciekawiniem. Temat myślę, że bardzo na czasie, pokazuje problem, który dotyczy coraz większej ilość nastolatków.