Przywracanie młodości Cofnij 10 lat w tydzień, wydłuż swoje życie i zrzuć tłuszcz brzuszny

Jorge Cruise

Przywracanie młodości Cofnij 10 lat w tydzień, wydłuż swoje życie i zrzuć tłuszcz brzuszny

59,50 zł

3846

 

Cukier jest niezdrowy, bo nie tylko zwiększa apetyt, sprzyja tyciu i psuje zęby, ale zdecydowanie wpływa na szybsze pojawianie się oznak starzenia. Uzależnia jak alkohol, czy papierosy, dlatego najlepiej unikać go jak ognia. Pytanie tylko jak to zrobić, kiedy większość produktów spożywczych jest nim nafaszerowana?
Liczni specjaliści mówią, że aby wyglądać i czuć się młodziej, musisz zafundować sobie operację albo kupić drogie witaminy czy kremy. Według Autora, który wydał ponad 20 bestsellerowych książek na temat diet i fitnessu, są oni w błędzie! W tej książce prezentuje dietę polegającą na unikaniu ukrytego cukru, a obfitującą w antyoksydanty. Możesz świetnie wyglądać i być pełen wigoru, wprowadzając do swojego stylu życia jedynie kilka prostych zmian. Jedynym sekretem przeciwdziałania starzeniu się jest ochrona skierowana od środka na zewnątrz, która polega na utrzymywaniu niskiego poziomu insuliny i wysokiego poziomu przeciwutleniaczy.
Dzięki temu poradnikowi zastosujesz metodę, która gwarantuje, że automatycznie będziesz trzymał się z daleka od produktów pełnych słodzików i przetworzonych węglowodanów. W ten sposób błyskawicznie się odmłodzisz, wydłużysz swoje życie i zrzucisz zalegający tłuszcz brzuszny. Autor podpowie Ci również jak wykorzystać całe bogactwo przypraw, począwszy od aromatycznych ziół, takich jak rozmaryn i tymianek, po silniej działające, np. ziarna pieprzu czy cynamon. Wskazane przeciwutleniacze przemycane do każdego dania nie tylko nadadzą smak danej potrawie, ale przede wszystkim poprawią zdrowie i wygląd Twojej skóry.
Odkryj prawdziwe antidotum na starzenie się.

Vital
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-654-0424-4

Tytuł oryginalny: The aging cure

Liczba stron: 288

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 59,50 zł

Tłumaczenie: Juliusz Poznański

Cena pakietu

99,40 zł

6240

Cena pakietu

99,40 zł

6240

Cena pakietu

109,40 zł

6840

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka