Przekonaj ich w 90 sekund lub szybciej

Nicholas Boothman

Przekonaj ich w 90 sekund lub szybciej

34,90 zł

2123

 

"Boothman to Dale Carnegie ery pośpiechu".
John Tierney, "The New York Times"

"Nick Boothman znakomicie doradza, jak sprawić, by w ciągu 90 sekund od spotkania swego rozmówcy móc komunikować się z nim jak ze starym zaufanym przyjacielem. […] A następnie skutecznie przekształcić te kontakty w trwałe i efektywne relacje biznesowe".
Mary Edelstone, wydawca, BottomLine/Personel

Niezależnie od tego, czy sprzedajecie, negocjujecie, przeprowadzacie wywiad, poznajecie ludzi czy kierujecie zespołem, sukces zależy od przekonania innych – a przekonanie innych zależy od nawiązania dobrych kontaktów. Nicholas Boothman, ekspert od budowania takich kontaktów, pokazuje, jak wykorzystać narzędzia, które mamy – twarz, ciało, postawę i głos – by wywrzeć piorunujące pierwsze wrażenie, wytworzyć klimat zrozumienia i zaufania oraz udoskonalić umiejętność tworzenia więzi międzyludzkich w sposób pozwalający skłonić innych do realizowania twoich pomysłów.

O autorze:

Nicholas Boothman, w pierwszym okresie swojej kariery zawodowej był fotografem modowym i reklamowym, o ugruntowanej, międzynarodowej renomie. Dziś jest cenionym konsultantem osobistym, a także grup i korporacji, wspomagającym tych, którzy chcą doskonalić umiejętności komunikacyjne potrzebne do nawiązywania relacji z innymi. Jest autorem kilku bestsellerowych książek. Możesz go odwiedzić online na stronie nicholasboothman.com.

Studio Emka
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-661-4205-3

Tytuł oryginalny: Convince Them in 90 Seconds or Less

Liczba stron: 320

Format: 125x183mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Kamińska Anna Dorota

Cena pakietu

74,80 zł

4517

Cena pakietu

74,80 zł

4517

Cena pakietu

84,80 zł

5117