Programista szuka pracy Kulisy rekrutacji w branży IT

Mongan John, Kindler Noah, Giguere Eric

Programista szuka pracy Kulisy rekrutacji w branży IT

49,00 zł

2450

 

Przewodnik dla poszukujących pracy!

Rozmowa rekrutacyjna to ten rodzaj spotkania, który wywołuje stres nawet u najbardziej odpornych. Podchwytliwe pytania, zadania do rozwiązania, skomplikowane testy dotyczące spraw technicznych oraz nierzadko kilkugodzinny dialog wymagają dużej odporności i wiedzy. Zastanawiasz się, jak przygotować się do tej rozmowy? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, ale wszystkie znajdziesz w tej książce!

Ta lektura doskonale przygotuje Cię do kolejnej rozmowy rekrutacyjnej. Na samym początku dowiesz się, jak szukać ofert pracy oraz jak rozpocząć proces ubiegania się o wybrane stanowisko. W kolejnych rozdziałach zaznajomisz się z różnymi problemami programistycznymi oraz podejściami do ich rozwiązywania. Zobacz, czym mogą próbować Cię zaskoczyć rekruterzy w obszarach związanych z listami, drzewami, grafami i rekurencją. Poznaj najczęściej pojawiające się pytania dotyczące wzorców projektowych, programowania obiektowego oraz baz danych. Książka ta jest obowiązkową lekturą dla wszystkich osób chcących pomyślnie przejść proces rekrutacji na wymarzone stanowisko!

Dzięki tej książce:

Nauczysz się technik rozwiązywania zadań zadawanych na rozmowach kwalifikacyjnych.
Nauczysz się sposobów zastosowania tych technik do rozwiązywania zadań oraz poznasz szczegółowe rozwiązania z objaśnieniami krok po kroku.
Przestudiujesz rozwiązania w językach C, C++, C# oraz Java z naciskiem na techniki obiektowe.
Znajdziesz nowe rozdziały dotyczące sortowania i wzorców projektowych oraz nowe pytania dotyczące architektury 64-bitowej i zabezpieczeń.

Lektura obowiązkowa przed rozmową rekrutacyjną!

Helion
Oprawa miękka

Wydanie: trzecie

ISBN: 978-83-246-9861-5

Liczba stron: 312

Format: 170x240mm

Cena katalogowa: 49,00 zł

Cena pakietu

88,90 zł

4844

Cena pakietu

88,90 zł

4844