Poznaję zwierzęta. Karty obrazkowe 9 mies.+

praca zbiorowa

Poznaję zwierzęta. Karty obrazkowe 9 mies.+

 

Ekoksiążeczka obrazkowa w formie kart na sznureczku

Wzrok Twojego niemowlęcia opatrzył się już z wyraźnymi kontrastami i rozwinął na tyle, że czas pokazać mu wszystkie kolory tęczy!

Prezentuj mu karty ze zwierzętami, a imitując ich odgłosy, wspomóż również rozwój słuchu i… mowy maluszka – dziecko na pewno uśmiechnie się szeroko, słysząc gdaczącego tatę czy muczącą mamę. Pamiętaj, że na tym etapie dziecko może brać już karty do rączek. Nie obawiaj się, jeśli weźmie kartę do buzi – wykonane są one z bezpiecznych materiałów.

Niespodzianka!

Zawartością pudełek z kartami na sznureczku zajmie się niemowlę – wszak to właśnie dla niego są one przeznaczone.

Ale wystarczy otworzyć pudełko, by zobaczyć, że samo w sobie skrywa mnóstwo skarbów, z których może skorzystać nieco starsze rodzeństwo malucha i jego rodzice. Kilkulatek może z pomocą dorosłego rozłożyć pudełko na płask i odkryć tajemnicze ilustracje, poznając perypetie surykatki Zu i alpaki Berry. Jeśli weźmie kredki, może pokolorować ilustrację. Z kolei rodzice mogą przeczytać dziecku historię poznania Zu i Berry i dowiedzieć się, gdzie znajdą przydatne w wychowaniu i edukacji dzieci informacje.

Pudełko też może być zabawką – wykorzystaliśmy każdą jego ściankę, by promować ekologiczną ideę zero waste i uczynić nasz produkt ciekawym dla małych i dużych odbiorców z różnych grup wiekowych.

Ekoksiążeczka w formie kart na sznureczku o walorach biobójczych wykonana z materiałów przyjaznych środowisku.

Wyprodukowana w Polsce. Seria polecana przez ekspertów z obszaru: psychologii i nanotechnologii.

Wydawnictwo MUDUKO
Oprawa twarda

Liczba stron: 16

Cena katalogowa: 34,99 zł

Rok wydania: 2021