Poskromić bestię. Nieznana historia Mike'a Tysona

Rory Holloway, Eric Wilson

Poskromić bestię. Nieznana historia Mike'a Tysona

39,99 zł

2748

 

Nowe spojrzenie na historię Mike’a Tysona zaprezentowane przez jego najbliższego przyjaciela.

Rory Holloway poznał Tysona, gdy ten był nastolatkiem. Kilka lat później Bestia zdobył mistrzostwo świata. Od tego momentu najbardziej zaufany człowiek Mike’a, Rory, stał się również jego menadżerem. Mężczyźni wspólnie zamieszkali. Ich relacja zakończyła się w sądzie. Nie utrzymywali ze sobą żadnego kontaktu, a mimo to Tyson w wywiadzie powiedział, że „gdyby znalazł się na bezludnej wyspie, to pierwszy telefon wykonałby do Rory’ego Hollowaya”.

Wieloletni przyjaciel i menadżer Tysona postanawia wyjawić całą prawdę o życiu sportowca. Przy pomocy Erica Wilsona, Rory Holloway opowiada o tabunach kobiet, hodowaniu tygrysów, zabawie z bronią i tuszowaniu afer o wielkich pieniądzach, bo tak wyglądała codzienność członków teamu Mike’a.

Mike Tyson był królem życia, a Rory Holloway jego aniołem stróżem, który starał się ustrzec go przed konsekwencjami jego zachowań.

Wydawało się, że „Moja prawda” Mike’a Tysona jest wyznaniem absolutnie szczerym. Okazuje się, że jest wiele historii, o których zapomniał lub nie chciał wspominać…

SQN
Liczba stron: 384

SQN

Format: 14.0 x 20.5 cm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Mateusz

Poskromić bestię. Nieznana historia Mike'a Tysona Rory Holloway, Eric Wilson

O Mike'u Tysonie można przeczytać wiele z wielu różnych źródeł. „Poskromić bestię. Nieznana historia Mike'a Tysona" jest opowieścią nieco inną pokazującą najgorsze, najtrudniejsze i najciemniejsze historie z życia z mistrza boksu wagi ciężkiej. 

Nie przeczytamy tutaj o jego wielkich osiągnięciach i sukcesach na tle sportowym, a o potyczkach z życiem, z którymi się mierzył. Rory Holloway był takim dobrym duszkiem Mike'a. To on motywował go do tego, aby się nie poddawał i uczęszczał na treningi. Ufali sobie jak bracia do czasu, gdy...

Zobaczcie, co takiego musiało się stać, że ich przyjaźń pozostała jedynie w sentymentalnych wspomnieniach.

Monika Nowak

Polecam

Świetna książka. Czytałam wcześniej „Moją prawdę" i faktycznie trochę informacji zostało pominiętych. Nie można jednak powiedzieć, że jest to zupełnie inna historia. Przedstawiona jest raczej z dwóch różnych perspektyw. Zawsze widzimy wszystko po swojemu. Nie wiem, czy Mike Tyson chciał coś ukrywać skoro i tak tyle zła, które zdarzyło mu się dokonać, wypłynęło do mediów. Polecam, czyta się bardzo przyjemnie : )

Darek Maziarz

Świetna książka

Było tego naprawdę dużo: afery seksualne, alkohol, narkotyki... To prosty przepis na to, aby z samego szczytu trafić na dno. Mimo to wielu fanów nie zwątpiło w Mike'a i pozostali wierni jego osobie. Sam mam pewien dystans, ale jednocześnie ogromny szacunek do jego sukcesów sportowych. Książka Rory'ego dodała wiele informacji, o których Tyson zapomniał wspomnieć w swojej biografii. No właśnie. Zapomniał, czy nie chciał? To już zostawiam Wam. Oczywiście książkę polecam, bo czyta się ją wyjątkowo przyjemnie!

Cena pakietu

84,89 zł

5442

Cena pakietu

79,89 zł

5142