Ponad wszelką wątpliwość

Malin Persson-Giolito

Ponad wszelką wątpliwość

39,99 zł

2947

 

Trzynaście lat temu bestialsko zamordowano piętnastoletnią dziewczynę. Za zabójstwo skazano na dożywocie Stiga Ahlina, lekarza, który miał romans z ofiarą, a do tego był wcześniej podejrzany o molestowanie własnej córeczki. Mimo upływu czasu nikt nie zapomniał tej okrutnej zbrodni.
Sophia Weber, młoda sztokholmska prawniczka, na prośbę swojej mentorki wraca do tej historii. Odkrywając nieprawidłowości w śledztwie sprzed lat, postanawia pomóc Ahlinowi i dowieść jego niewinności. Swoją decyzją ściąga na siebie niechęć wielu osób, a im bardziej zagłębia się w sprawę, tym więcej ma wątpliwości. Kim właściwie jest jej klient? Co zrobił? Czy kiedyś uda się jej poznać prawdę?
Malin Persson Giolito – szwedzka pisarka i prawniczka, córka kryminologa i pisarza Leifa GW Perssona. Wychowana w Sztokholmie, obecnie mieszka w Brukseli, gdzie pracuje dla Komisji Europejskiej. Jako pisarka zadebiutowała w roku 2008 powieścią „Podwójny cios”. W swoich powieściach porusza kwestie związane z pracą adwokata oraz ze słabościami systemu sprawiedliwości.

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2014-09-24

ISBN: 978-83-755-4811-2

Tytuł oryginalny: BORTOM VARJE RIMLIGT TVIVEL

Liczba stron: 440

Czarna Owca

Format: 13.5x20.8

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Małgorzata Kłos, Magdalena Nowakowska

Cena pakietu

79,89 zł

5341

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka