Policjanci. W boju

Katarzyna Puzyńska

Policjanci. W boju

7.0

(286 ocen) wspólnie z

39,99 zł

2599

 

Autorka bestsellerowej sagi kryminalnej o Lipowie powraca w kolejnych rozmowach z policjantami. Poznaje prawdę dotycząca prawdziwego życia i pracy polskich antyterrorystów.

Zadaniem antyterrorystów jest zatrzymywanie najgroźniejszych i najbardziej brutalnych przestępców. Postrzały, wojny gangów, zamachy czy też ratowanie zakładników jest ich codziennością. Każdego dnia towarzyszą im katorżnicze treningi przygotowujące ich do starcia z wszystkimi trudnościami z którymi mają do czynienia w pracy.

Co czuje żona, która każdego dnia żyje w niepokoju bo nie wiem czy jej mąż wróci z akcji? Jak ona postrzega pracę męża? A jak postrzega ją on sam? Czy jesteś gotów poznać prawdę?

Kupując tę pozycję wspierasz rodziny funkcjonariuszy. Autorka część zysku z książki przekazuje na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Prószyński Media
Zintegrowana

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-816-9252-6

Liczba stron: 352

Prószyński Media

Format: 147x208mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Wywiad z autorką

Iza

daje do myślenia

Książka przybliża nam życie naszych kolegów z służb mundurowych. Dowiadujemy się co czują oni podczas niebezpiecznych akcji oraz co czują ich ukochane osoby żyjące każdego dnia w strachu. Poznamy ich zmagania i wyzwania, dzięki czemu spojrzymy na nich z innej strony.

Michał Opałka

ciekawa

Bardzo szanuje to czego dokonała autorka i bardzo doceniam szczerość, którą przedstawiła. Myślę, że po przeczytaniu tej książki zmieni się Wasze zdanie i postrzeganie naszych służb mundurowych. Dzięki tej pozycji zdacie sobie sprawę jak Ci ludzie wiele ryzykują oraz jak bardzo niebezpieczna jest ich praca.

Wiktoria

dobra książka

Uważam, że autorka słusznie poruszyła pracę policjantów, której tak często wielu z nas nie docenia. Oceniamy, komentujemy nie mając tak naprawdę pojęcia jak wielkie ryzyko ponoszą komandosi podczas każdej z akcji, ile wymaga od nich wysiłku odpowiednie przygotowanie się do swojej pracy. Warto przeczytać i przyjrzeć się bliżej ich pracy, codziennemu życiu.