Pokaż mi

Marcel Moss

Pokaż mi

39,90 zł

2484

 

Łukasz ma dość problemów w pracy i w życiu prywatnym. Ma kochająca narzeczoną, ale ten długoletni związek wisi obecnie na włosku. Osiąga sukcesy zawodowe, ale musi znosić ataki agresywnej szefowej.

Gdy za namową kolegi instaluje aplikację randkową, jeszcze nie wiem, jakie spustoszenie w jego życiu zrobi aplikacja POKAŻ MI. Ideą jest zabieganie o względy tajemniczej Królowej i spełnienia jej wymyślnych, często bardzo erotycznych zachcianek. Łukasz jest coraz bliżej zwycięstwa, co oznacza spotkanie z Królową, ale niespodziewanie zostaje wplątany w kryminalną intrygę, a ta z czasem odsłoni przed nim przerażającą prawdę…

„Muszę posłusznie wykonywać jej polecenia. Inaczej upubliczni nagrania. A w międzyczasie robić wszystko, by odkryć, kim jest i dlaczego tak bardzo mnie nienawidzi.”

Filia
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-819-5100-5

Liczba stron: 384

Filia

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Wywiad z autorem

Judyta Wrona

Świetna

To moja pierwsza książka autorstwa Marcela Mossa i już wiem, że będę musiała prędko nadrobić zaległości bo "Pokaż mi" jest rewelacyjna! Tak mrocznej i tajemniczej, jednocześnie niepokojącej ksiażki dawno nie czytałam. Pomyśleć, ze już nic nie jest nas w stanie zaskoczyć i wtedy oto pojawia się Marcel Moss ze swoją książką, która zwlala z nóg, autentyczne. O tej książce nie da się łatwo zapomnieć, nie da się jej też porównac do czegoś innego. 

Dla mnie świetna, polecam fanom wszelkich thrillerów, prawdziwa uczta dla fana gatunku! 

Katarzyna Miłosz

POLECAM

Wszystkie dotychczasowe książki Marcela Mossa są świetne, ale ta przebija wszystko co do tej pory czytałam, łącznie z jego wcześniejszymi książkami. To prawdziwy, mroczny i zatrważający oraz szokujący thriller, z jakim do tej pory nie miałam do czynienia. 

Czyta się rewelacyjnie już od pierwszych stron, akcja jest bardzo dynamiczna, mamy liczne retrospekcje, które pozwalają zajrzeć dodatkowo w życie i doświadczenie Łukasza-głownego bohatera. Niesamowicie przemyslana i trzymająca w napięciu książka, koło której nikt nie przejdzie obojętnie.  

Artur Staszek

Rewelacyjna książka

"Pokaż mi" to zdecydowanie jedna z tych książek, któe nie pozostawiają czytelnika obojętnym. Mocna zapada w pamięć i nie sposób o niej zapomneć ot tak, odłożyć na pólkę i zacząć czytać coś innego. Niesamowicie mroczna, bardzo emocjonująca i przytłaczajaca. Marcel Moss pokazuje mroczny i sekretny świat nowych mediów o jakim niewiele osób do tej myślało. 

Wstrząsająca, ale i wciągająca już od pierwszych stron i trzymająca w napięciu do samego końca.  

Cena pakietu

79,80 zł

4878