Pogromca lwów

Camilla Läckberg

Pogromca lwów

7.6

(9324 ocen) wspólnie z

34,99 zł

2274

Najlepsza po trylogii „Milenium” seria kryminalna!

Camilla Läckberg w szczytowej formie! Recenzenci i czytelnicy zachwyceni!

Styczeń, Fjällbacka w okowach mrozu. Z lasu wybiega na drogę półnaga dziewczyna. Nadjeżdżający nagle samochód nie jest w stanie ani zahamować ani jej wyminąć.

Patrik Hedström otrzymuje powiadomienie o wypadku. Wiadomo, że potrąconą dziewczyną jest Victoria, która zaginęła cztery miesiące temu zaginęła, wracając do domu ze szkółki jeździeckiej.

Okazuje się, że dziewczyna padła ofiarą okrutnych zabiegów. Co gorsza, nie tylko ona.

W tym samym czasie Erika Falck bada sprawę sprzed lat, rodzinną tragedię, która skończyła się śmiercią ojca rodziny. Odwiedza w więzieniu jego żonę, skazaną za morderstwo. Niestety nie może się od niej dowiedzieć, co się wtedy tak naprawdę wydarzyło.

Erika czuje, że coś się nie zgadza, że kobieta coś ukrywa. Wydaje się również, że przeszłość kładzie się cieniem na teraźniejszości…

Camilla Läckberg to szwedzka pisarka, która zasłynęła na świecie serią powieści kryminalnych. Tworzyć zaczynała już jako dziecko, choć jej kariera poszła w zupełnie innym kierunku.

Gwiazdkowy prezent - kurs pisarski rozbudził w niej na nowo dawne zainteresowania. Ta inspiracja przekształciła się w debiutancką powieść „Księżniczkę lodu", osadzoną w Fjällbace, rodzinnym mieście Lackberg.

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-8015-115-4

Tytuł oryginalny: Lejontamjaren

Liczba stron: 448

Czarna Owca

Format: 12.5x19.5cm

Cena katalogowa: 34,99 zł

Tłumaczenie: Inga Sawicka

Pozdrowienia od autorki!

Wywiad z Camillą Läckberg - rozmowy Xięgarni