Pierwszy grób po prawej  Charley Davidson Tom 1

Darynda Jones

Pierwszy grób po prawej Charley Davidson Tom 1

39,90 zł

2194

 

„Pierwszy grób po prawej” to początek bestsellerowej serii o przygodach Charley Davidson, prywatnej detektyw i... kostuchy.

J. R. Ward, bestsellerowa autorka Bractwa Czarnego Sztyletu, napisała:
„Najlepszy debiut ostatnich lat! Przezabawny i wzruszający, seksowny i pełen niespodzianek... Musicie to przeczytać.”

„Pierwszy grób po prawej” to znakomite otwarcie tej wyjątkowej serii, która jest nasycona inteligencją, humorem, erotyką, dynamiczną akcją oraz ciekawymi wątkami kryminalnymi, a sama Charley Davidson to jedna z najciekawszych i najzabawniejszych bohaterek, które pojawiają się w powieściach tego gatunku.

Na polskim rynku są już dostępne dwa kolejne tomy o przygodach zwariowanej kostuchy: „Drugi grób po lewej” i „Trzeci grób na wprost”.


***

Charley Davidson, prywatna detektyw i kostucha, widzi nieżywych ludzi. Jej zadaniem jako kostuchy jest przekonać ich, by „szli w stronę światła”.

Niekiedy jednak ci nieżywi ludzie nie umarli śmiercią naturalną, bo na przykład zostali zamordowani. Niekiedy chcą, by Charley doprowadziła ich zabójców przed oblicze sprawiedliwości.

Wszystko dodatkowo komplikuje fakt, że Charley prowadzi bardzo bujne życie erotyczne, tyle że we śnie. I z udziałem tajemniczego nieznajomego, którego zagadkową tożsamość młoda detektyw próbuje wyjaśnić z takim samym zaangażowaniem, jak sprawę morderstwa trzech prawników…


„Pierwszy grób po prawej” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników paranormal romance i urban fantasy na najwyższym poziomie!

Papierowy Księżyc
Oprawa miękka

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-613-8668-1

Tytuł oryginalny: First Grave on the Right

Liczba stron: 372

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Anna Pochłódka-Wątorek