Piękno ludzkiej duszy

Osho

Piękno ludzkiej duszy

34,99 zł

2207

 

„Prawdziwe życie” to niezwykły cykl, manifest wspaniałego daru indywidualności, wolności i świadomego życia w zgodzie z sobą, manifest życia wolnego od pojęć i ideologii narzucanych nam przez lata przez różne autorytety.

Jak twierdzi Osho, wyzwanie polega na ty, aby nie brać niczego za pewnik, aby śmiało i odważnie wkroczyć w nieznane, kreatywnie, z wrażliwością, ale bez zbędnych ideologii. Osho porusza kwestie rozważane od stuleci jak istota wiary w Boga, sens współczucia czy odwieczne pytanie co się dzieje, gdy umieramy.

Osho mówi: „Musisz przejść transformację i tylko ty możesz to zrobić. Z wyjątkiem ciebie nikt inny nie może tam dotrzeć. To właśnie piękno ludzkiej duszy: jest ona absolutnie niedostępna dla nikogo. Nikt nie może dotknąć twojego wnętrza”.

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-814-3222-1

Tytuł oryginalny: The Beauty of the Human Soul

Liczba stron: 288

Czarna Owca

Format: 140x210mm

Cena katalogowa: 34,99 zł

Tłumaczenie: Bogusia Jurkevich

Wywiad z Osho

Strona w serwisie Facebook poświęcona Osho

Kasia Miczyk

Polecam

Bardzo dobra, inspirująca i napawająca pozytywnymi myślami książka.

Świetnie się czyta, autor udziela bardzo dużo inspirujących i praktycznych wskazówek, z których każdy może z łatwością skorzystać. 

Świetna, polecam!

Łucja Jakubik

Świetna książka

Książka jest niezwykła w prostocie swojeog przekazu, mówca dosonale wczuwa się w sposób w jaki powinien kierować swoje komunikaty i wychodzi mu to idealnie. Dokładnie, bez zbędnego filozofowania traktuje o istocie wiary, konieczności odnalezienia harmonii i spokoju.

Może wzbudzać kontrowersje wśród osób bardzo religijnych i świaodmych swojej wiary, ale mimo to każdy powienin sie zaznajomić ze słowem Osho, mistrza duchowego, ktory inspiruje i zachwyca.