Pięć głównych puzzli w układance życia

Jim Rohn

Pięć głównych puzzli w układance życia

43,99 zł

2819

 

Niezwykłe podejście do osiągania osobistego sukcesu i szczęścia

Jim Rohn przez ponad 46 lat koncentrował się na fundamentalnych zasadach ludzkiego zachowania, które mają największy wpływ na prywatne i zawodowe wyniki. Jim wyznacza standard, z którym porównują się wszyscy, chcący się uczyć i inspirować innych. Posiadł on niepowtarzalną zdolność sprowadzania nadzwyczajnych odkryć do zwyczajnych zasad i reguł, a połączenie przekazywanych przez niego treści i stylu mocno działa na wyobraźnię słuchających lub czytających jego słowa. Jego filozofia i oddziaływanie nadal mają ogólnoświatowy wpływ.

W niniejszej książce Jim Rohn przekazuje pomysły i odkrycia w oryginalnym stylu, niosąc nadzieję, inspirację i odpowiedzi tym wszystkim, którzy poszukują lepszego życia. Podnosi na duchu tych, którzy otwierają się na jego filozofię: „Możesz mieć więcej niż masz, gdyż możesz stać się kimś więcej niż jesteś”.

Niech dotkną cię jego słowa i zainspiruje jego przesłanie. Pozwól, by jego filozofia wywarła wpływ na twoje życie. Po przeczytaniu i opanowaniu pięciu głównych puzzli w układance życia, możesz odkryć swój potencjał, jak nigdy dotąd!?

Logos
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-634-8815-4

Tytuł oryginalny: The five major pieces of the life puzzle

Liczba stron: 224

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 43,99 zł

Tłumaczenie: Jan Muranty

Cena pakietu

83,89 zł

5213

Cena pakietu

83,89 zł

5213

Cena pakietu

93,89 zł

5813