Ostara Rytuały, przepisy i zaklęcia na przesilenie wiosenne

Kerri Connor

Ostara Rytuały, przepisy i zaklęcia na przesilenie wiosenne

6.9

(44 ocen) wspólnie z

24,90 zł

1599

 

Ostara to pierwsza z ośmiu książek z serii Sabaty, która zgłębia wiedzę na temat tradycyjnych i współczesnych sposobów celebrowania sezonowych rytuałów, będących podstawami kalendarza wszystkich chcących żyć zgodnie z Kołem Roku.
Ostara, czyli równonoc wiosenna, przypadająca na noc z 20 na 21 marca, to czas odnowy, powrotu światła słonecznego i nowego życia. Bez względu na to czy jesteś praktykującym religię Wicca, neopogaństwo czy po prostu pragniesz żyć w zgodzie z naturą, dzięki tej książce dowiesz się wszystkiego, co pozwoli ci świętować tę wyjątkową noc.
Ten zwięzły podręcznik dostarcza zarówno podstawowej wiedzy teoretycznej o dawnych i współczesnych sposobach obchodzenia Ostary, jak i praktycznej – rytuałów i zabiegów magicznych pozwalających odnowić moc oraz pasję do życia i rozwoju, między innymi: zaklęcia, inwokacje, wróżby czy medytacje. Znajdziesz tu również wiosenne przepisy i receptury kulinarne oraz pomysły na wiosenne projekty, które pozwolą ci uczcić przyjście wiosny.
Ostara to nie tylko odrodzenie przyrody i istotny czas dla natury, to także jeden z najważniejszych okresów w roku także dla ciebie, bo dzięki niemu możesz wprowadzić zmiany do swojego życia, rozpocząć wszystko na nowo lub realizować kolejne pomysły.
Żyj w zgodzie z Kołem Roku i w pełni korzystaj z tego, co daje ci natura!

Illuminatio
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-646-4580-8

Tytuł oryginalny: Ostara. Rituals, Recipes & Lore for the Spring Equinox

Liczba stron: 216

Format: 125x180mm

Cena katalogowa: 24,90 zł

Tłumaczenie: Anna Alochno-Janas