Okrutny książę

Holly Black

Okrutny książę

7.4

(8111 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2705

 

Jedna z najpoczytniejszych powieści fantasy ostatnich lat – „Okrutny książę”. To wyjątkowo wciągająca powieść, która zachwyca zarówno młodzież, jak i dorosłych. Poznaj odległe krainy pełne niewyjaśnionych zdarzeń, intrygi i okrucieństwo.

Bestseller Holly Black'a "Okrutny książę"
Krwawa zbrodnia na zawsze odmienia los trzech sióstr. Zostają porwane do świata elfów, bajecznego Elysium. Upływa dziesięć lat; Jude pragnie za wszelką cenę odnaleźć swoje miejsce w krainie elfów – lecz dumni elfowie gardzą śmiertelniczką, a wzgardliwszy od innych jest książę Cardan, najmłodszy i najokrutniejszy z potomków Najwyższego Króla.

"Okrutny książę" - książka Holly BlackBy zdobyć pozycję na Dworze, musi rzucić Cardanowi wyzwanie – a następnie ponieść konsekwencje.

Jude poznaje labirynt intryg i ułudy, odkrywa własną przebiegłość i to, że zdolna jest zadać ból a nawet śmierć. Gdy za sprawą zdradzieckich knowań elfowym dworom zagraża niebezpieczeństwo pogrążenia się w chaosie krwawej wojny, Jude gotowa jest narazić życie, by ocalić siostry i Królestwo.

Pierwsza część trylogii o podstępach i żądzy władzy, czarach i magii – razem z Jude odkrywamy misterną sieć elfowych intryg.

Jaguar
Broszurowa ze skrzydełkami

Data pierwszego wydania:
2018-09-14

ISBN: 978-83-768-6724-3

Liczba stron: 420

Format: 15.1x18.7

Cena katalogowa: 39,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka