Od nowa

Jean Hanff-Korelitz

Od nowa

6.5

(369 ocen) wspólnie z

39,99 zł

2359

 

Grace jest znaną psychoterapeutką – mistrzynią w przewidywaniu obrotu spraw, żoną szanowanego onkologa dziecięcego i matką nastolatka w elitarnej nowojorskiej szkole. Wkrótce ma wydać pierwszą książkę, w której udziela porad kobietom, jak to pierwsze wrażenie połączone z intuicją jest kluczowe w doborze partnera.

Nieoczekiwanie idylliczny świat kobiety legnie w gruzach. Mąż znika bez wieści, a nowa znajoma zostaje zamordowana. Co gorsza sprawy zyskują wymiar publiczny. Przerażona Grace odkrywa, że jej dotychczasowe życie było czystą iluzją i kłamstwem.

Kim właściwie jest mężczyzna, którego kochała? Jak bardzo rozminęła się z teoriami, w które tak mocno wierzyła? I czy rzeczywiście nie mogła wiedzieć… Przygnębiona własnym niepowodzeniem musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować wszystko od nowa – dla siebie i syna.

Inspirowany książką serial z Nicole Kidman, Hugh Grantem i Donaldem Sutherlandem, w reżyserii nagrodzonej Oscarem Susanne Bier i na podstawie scenariusza Davida E. Kelley („Wielkie kłamstewka”) już dostępny na platformie HBO.

Poradnia K
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 480

Poradnia K

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Rok wydania: 2020

Cena pakietu

79,89 zł

4753

Cena pakietu

79,89 zł

4753

Cena pakietu

84,89 zł

5053