Nowa laleczka. Laleczki. Tom 3

Ker Dukey, K. Webster

Nowa laleczka. Laleczki. Tom 3

28,99 zł

2868

 

Benny, którego wszyscy uznawali już za martwego, znajduje swojego wybawcę. Okazuje się nim jego wspólnik – Tanner.

Razem tworzą jeszcze większego potwora, którego celem istnienia jest zabijani e bez opamiętania i napawanie się widokiem wykrwawiających się ludzi. Brakuje mu tylko jednego – ślicznej laleczki. Żadna nie może równać się z jego ukochaną, więc on nie spocznie dopóki jej nie zdobędzie.

Wszystko zmienia pojawienie się Bethany-Elizabeth. Czy jego mała siostrzyczka może stać się nowym celem?

NieZwykłe
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-08-14

NieZwykłe

Format: 205 x 140

Cena katalogowa: 28,99 zł

Tłumaczenie: Dorota Lachowicz

Krysia Mokowska

Nie zawiedziecie się

To jedna z tych lektur w których treść trudno uwierzyć, tak brutalne i trudne to jest. Ale mimo wszystko podobała mi się - bardzo szybko wciągnęłam się w ten nienormalny świat. Polecam wszystkim o stalowych nerwach i wszystkim, którzy poszukują w książkach dużych emocji. Nie zawiedziecie się.

Asia K

Fascynująca i przerażająca

Fascynująca i przerażająca. Wciągająca i odrażająca. Doskonale napisana i wspaniale poprowadzona akcja. Bardzo, bardzo polecam jeśli tylko lubicie takie klimaty. Dla fanów tych autorek to lektura obowiązkowa.

Wiktoria Lisowska

Ne dla każdego

Mimo, że dla niektórych to może być kontrowersyjny wybór, ja bardzo lubię sposób w jaki te autorki piszą swoje książki, dlatego i tym razem sięgnęłam po „Nową laleczkę" bez wahania. To z pewnością nie jest książka dla każdego, ale jeśli tylko czujesz się lekko szalony - sięgnij po nią bez wahania!

Cena pakietu

68,89 zł

5262

Cena pakietu

68,89 zł

5262

Cena pakietu

73,89 zł

5562