Nocturna

Maya Motayne

Nocturna

39,90 zł

2602

 

Tu każdy ma nadnaturalny talent, jednak nie każdy powinien z niego korzystać…

Alfie jest młodym następcą tronu w królestwie Catallan, właśnie wraca do domu po pobieraniu nauk o czarnej magii w Englass. Nie liczy się dla niego nic innego, jak ocalenie własnego brata, który padł ofiarą zakazanych praktyk. Jako jedyny nie taci nadziei, że królewicz Deza żyje i można go jeszcze ocalić. Odnajduje jednak wsparcie w swojej nauczycielce Palomie, do pomocy zgłasza się także ekscentryczny przyjaciel Luka.
Poza przyjaciółki i sprzymierzeńcami, przed Alfim czeka także wiele osób chcących mu zagrozić. Kto okaże się być wrogiem, a kto pomocnikiem? Czy uda mu się ocalić brata?

„Nocturna” to debiutancka powieść Mayi Motayne, pierwszy tom cyklu inspirowanego kulturami Ameryki Łacińskiej. Okrzyknięta jedną z lepszych powieści swojego gatunku w ostatniej dekadzie.

Jaguar
Oprawa miękka

Liczba stron: 440

Jaguar

Cena katalogowa: 39,90 zł

Oficjany zwiastun książki

Daria Łach

Nocturna

Autorce udało się stworzyć niezwykły, bajeczny i mistyczny klimat, który porwał mnie już od pierwszych stron. Dałam się wciągnąć i nie mogłam się oderwać od fantastycznej historii Alfiego, którą pokazuje nam autorka w Nocturnie. Czyta się rewelacyjnie, już nie mogę się doczekać kolejnych książek z tego cyklu bo zapowiada sie fantastycznie.

Anna Białoń

Polecam

Bardzo ciekawa książka, zdecydowanie jedna z lepszych jakie czytałam ostatnio z gatunku fantasy. Niezwykle interesująca fabuła, która zaskakuje czytanika na każdym kroku i intryguje. Bohaterowie tórym kibcujemy od samego początku do samgo końc, odiweczna walka dobra ze złem przedstawiona w nowy i ciekawy sposób. A to wszystko osadzone w inspiracjach z niezwykłej Ameryki Łacińskiej. Rewelacja, polecam!

Marzena Jurczak

świetna

Świetna książka, która ma w sobi wszysko co kocham w tym gatunku. Ciekawi i barwni bohaterowie, zaskakująca i pełna emocji i zwrotów akcji fabła, do tego inspiracje Ameryką Łacińską! Wszystko świetnie i ciekawie napisane, świetnie się czyta!

Cena pakietu

84,80 zł

5296