Noc, kiedy umarła

Jenny Blackhurst

Noc, kiedy umarła

37,89 zł

2790

 

Piękna suknia ślubna, rozwiane włosy i welon...
To był najszczęśliwszy dzień w życiu Evie. Co ją skłoniło do skoku z klifu?

Było wiele świadków tego zdarzenia - Evie stała tej nocy na klifie, patrzyła w dół, aż w końcu skoczyła. Nikt nie zdążył jej zatrzymać. Nie udało się też znaleźć ciała kobiety, Evie Bradley przepadła bez śladu. Jej mąż, Richard, idąc szlakiem wskazówek, zaczyna zdawać sobie sprawę, że tak naprawdę nie znał swojej żony...

Tylko jedna osoba wie co pchnęło Evie do zrobienia tego drastycznego kroku i zna jej najmroczniejsze tajemnice, najlepsza przyjaciółka, Rebbeca. Kobieta miesiąc po tragicznej śmierci przyjaciólki otrzymuje wiadomość "Mogłaś mnie uratować". Ale przecież niemożliwe, że to Evie, zmarli nie piszą. Prawda?

Albatros
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-812-5733-6

Tytuł oryginalny: The Night She Died

Liczba stron: 416

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 37,89 zł

Tłumaczenie: Anna Dobrzańska

Julia Rugała

Spójna historia

Zaczęłam książkę w sobotę i skończyłam....w sobotę. Tak szybko przeczytałam książkę, że nawet nie zauważyłam kiedy się skończyła. Sama historia jest bardzo ciekawa, dużo dowiadujemy się o życiu Evie, a także o jej bliskich. Te opisy zdecydowanie lepiej pozwalają zrozumieć nam całość. Nie wszystkich bohaterów lubiłam, ale każdy z nich był intrygujący na swój sposób. Wielkim plusem jest dla mnie to, że książka bardzo często odnosi się do przeszłości - przedstawia nam pełny obraz zdarzeń i związek przyczynowo - skutkowy. Widać, że autorka poświęciła na tę książkę dużo czasu, wyszła jej perfekcyjnie.

Katarzyna Poneta

Polecam!!

Wstrzymywałam oddech do ostatniej strony. CO ZA EMOCJE! Gorąco polecam wszystkim, bez wyjątku. Najlepsza książka jaką ostatnio czytałam!!

Dagmara Sojka

Trzymająca w napięciu

Autorka nie zawiodła. Wciągająca historia o kobiecie, która skoczyła z klifu w dniu ślubu - musiałam wiedzieć więcej! Po przeczytaniu opisu od razu kupiłam książkę i była to świetna decyzja. Przez cały czas, kiedy czytałam tą książkę czekałam aż spadnie na mnie kubeł zimnej wody. Napięcie sięgało zenitu i pochlaniałam tę książkę niecierpliwie czekając na wyjaśnienia. Świetne zakończenie. Lepszego nie mogłam sobie wymarzyć, polecam.

Cena pakietu

77,79 zł

5184

Cena pakietu

77,79 zł

5184

Cena pakietu

82,79 zł

5484