Niewidzialne. Nowe Dowody

Han Lee, Tesoriero Ron

Niewidzialne. Nowe Dowody

 

W książce zostały opisane naukowe badania bardzo dziwnego zjawiska, które w 1999 roku zlecił ówczesny arcybiskup Buenos Aires, Jorge Bergoglio, a obecny Papież Franciszek. Chodziło o spontaniczną przemianę hostii w ciało i krew.
Przeprowadzone badania wykazały, że w pobranym materiale znajduje się tkanka mięśnia serca, które trzy dni wcześniej doznało poważnego urazu. Tkanka mogła pochodzić wyłącznie od żywego człowieka. Wbrew prawom przyrody tkanka mięśniowa oraz krew znajdująca się w pobranej próbce nie uległy degradacji mimo, że przed badaniem były przez trzy lata przetrzymywane w wodzie.
Wbrew oczekiwaniom naukowców nie udało się też określić profilu genetycznego „osoby", z serca której pochodziła tkanka.
Jest to bardzo dobrze udokumentowany przypadek przemiany materii nieożywionej w żywą tkankę. Autorzy prezentują jeszcze trzy podobne przypadki, również potwierdzone naukowo.
Zjawisk tych nie da się wyjaśnić teorią ewolucji. Wszystkie miały miejsce stosunkowo niedawno w różnych miejscach i w różnych epokach. Są poświadczone przez wielu świadków, a w naukowe badania zostali zaangażowani naukowcy z różnych ośrodków badawczych i uczelni.
Dowody, które wynikają z analizy tych zjawisk, po raz pierwszy w historii pozwalają na naukowe zbadanie tajemnic frapujących ludzkość od dwóch tysięcy lat. Tajemnic, które dotychczas ograniczały się do sfery wiary. Konsekwencje mogą być ogromne. Darwinowska teoria ewolucji człowieka zostaje podważona. A to dopiero początek.

WAM
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-277-0099-5

Liczba stron: 332

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Zbigniew Kasprzyk