(Nie)pamięć

Marc Levy

(Nie)pamięć

39,90 zł

2498

 

Gdzie znajduje się nasza świadomość? Czy możemy ją przenieść i przechować ?

Hope, Josh i Luke studiują neurobiologię. Są oni nierozłączną paczką przyjaciół którzy mają wspólne idee. W momencie gdy Hope znajduje się w pobliżu śmierci , postanawiają wprowadzić w życie niewiarygodny i lekko szalony plan i dokonać rzeczy niemożliwej- zostać alchemikami życia.

Przyjaciele wyruszają w niemożliwą podróż od laboratoriów Uniwersytetu Bostońskiego po ukrytą na krańcu wyspy latarnię morską starając się zdobyć odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

„Niezwykła historia miłości, poruszająca i pełna humoru, godna Juliusza Verne’a”. — France Info
„To najbardziej wzruszająca historia Marca Levy’ego; współczesna wersja Śpiącej królewny. Autor wywrócił swój horyzont do góry nogami, a ja to samo zrobiłem ze swoim sercem. Cudowna lektura”. — L’Univers Détente

Sonia Draga
Zintegrowana

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-01-22

ISBN: 978-83-811-0661-0

Tytuł oryginalny: L’HORIZON A L’ENVERS

Liczba stron: 352

Format: 150x210mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Joanna Kluza

Profil autora w serwisie Facebook

Wywiad z autorem

Kamila

naprawdę warto przeczytać

Książka zadowoli zarówno fanów romansów jak i osoby lubiące poczytać bardziej ambitne książki.W bardzo przystępny sposób opisane są tematy dotyczące neurobiologii, sama po przeczytaniu tej książki zaczęłam zagłebiać się w te tematy. Oczywiście nie można zapomnieć o  sposobie pokazania siły przyjaźni.Coś pięknego!

Wiktoria

Prawdziwa przyjaźń

Historia przyjaźni bohaterów mocno mnie wzruszyła, myślę że każdy pragnie posiadać takich przyjaciół.Szkoda że teraz rzadko się taka zdarza..

Książka jest bardzo przyjemna w czytaniu, poruszanie kwestii dotyczących neurobiologii nie jest tu problemem nawet dla osoby która nie ma o niej bladego pojęcia.

Krzysztof

zaskakująca

Po przeczytaniu tej książki,człowieka zaczynają męczyć różne pytania dotyczące życia..Czy sami chcelibyśmy żyć w takim świecie? co może nam dać nieśmiertelność? Są to jedynie nieliczne pytania które zadawałem sobie podczas czytania.Książka skłania do myślenia...