Nie gaś światła

Bernard Minier

Nie gaś światła

39,90 zł

2540

 

Bernard Minier powraca z thrillerem o manipulacji i osaczeniu, w którym gra na najintymniejszych koszmarach, fobiach i obsesjach nie tylko swoich bohaterów, lecz także czytelników!
W wigilijny wieczór Christine Steinmayer, znana dziennikarka radiowa, wybiera się na pierwsze spotkanie z rodzicami narzeczonego. Przed wyjazdem znajduje w swojej skrzynce na listy osobliwy list. Jest to anonim, w którym ktoś informuje ją, że zamierza popełnić samobójstwo. Pomyłka? Niewczesny żart? Wokół kobiety zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Ktoś próbuje ją zaszczuć, odizolować od otoczenia, doprowadzić do obłędu. W tym samym czasie komendant Martin Servaz, który po traumatycznych przejściach przebywa w ośrodku dla policjantów w depresji, także otrzymuje niezwykłą przesyłkę: magnetyczny klucz do hotelowego pokoju i bilecik z datą i godziną spotkania. Perspektywa nowego śledztwa wyrywa policjanta z letargu. Czy coś łączy te dwa wątki?
Bernard Minier urodził się w Béziers, a dorastał na południowym wschodzie Francji. Nie gaś światła to jego trzecia powieść po Bielszym odcieniu śmierci (Prix Polar za najlepszy kryminał roku 2011 we Francji) i Kręgu.

Rebis
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-781-8606-9

Tytuł oryginalny: N'ETEINS PAS LA LUMIERE

Liczba stron: 504

Rebis

Format: 135x215mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Monika Szewc-Osiecka

Cena pakietu

79,80 zł

4934

Cena pakietu

94,80 zł

5834

Cena pakietu

84,80 zł

5234

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup audiobooka