Moc przyciągania pieniądza

Joseph Murphy

Moc przyciągania pieniądza

6.0

(133 ocen) wspólnie z

34,99 zł

2465

 

„Ogrom możliwości stoi przed tymi, którzy chcą iść z prądem życia, a nie płynąć pod prąd.”

KSIĄŻKA AUTORA BESTSELLEROWEJ „POTĘGI PODŚWIADOMOŚCI”, KTÓRA STAŁA SIĘ MIĘDZYNARODOWYM HITEM!

Oto praktyczny poradnik dla każdego, kto pilnie potrzebuje pieniędzy i chciałby się wzbogacić, żyć dostatnie i szczęśliwie! Jest to lektura dla ludzi pragnących osiągnąć natychmiastowe rezultaty i gotowych do stosowania prostych sposobów, które szczegółowo opisano w tej książce. Znajdziesz tutaj dokładne informacje wraz z przykładami jak przyciągać prawdziwe pieniądze! Przestrzegając ich osiągniesz oszałamiające rezultaty.

Jak dowodzą tego wszystkie zaprezentowane w książce przykłady – wszystko zależy od nastawienia twojego umysłu! Stosując się do zasad ukazanych przez Murphy’ego i ty osiągniesz sukces, podobnie jak osoby, o których mowa w książce!

Wszystko czego potrzebujesz do wspaniałego, radosnego i bogatego życia jest w Tobie!

Świat Książki
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-813-9583-0

Liczba stron: 224

Świat Książki

Format: 125x190mm

Cena katalogowa: 34,99 zł

Fragment książki

Łukasz

Joseph Murphy

Czytałem „Potęgę podświadomości" i uważam, że obie książki są do siebie podobne, a obie genialne! Wystarczy uwierzyć i zmienić swoje myślenie, a los zupełnie się odmienia. Polecam

Marek

Moc przyciągania pieniądza

Jest to zbiór opowieści o ludziach, którzy stosując zasady Murphy'ego osiągnęli bogactwo. Autor zachęca do pozytywnego myślenia, które nikomu nie szkodzi, a wręcz przeciwnie, przynosi korzyści. Autor odnosi się do siły wyższej i bez względu na to kto w co wierzy, zachęca do oddania się jej i odnalezienia wewnętrznego spokoju.

Roksana

Polecam

Cudowna książka, która odmieniła moje życie. Od tej pory pozytywnie patrzę na życie, zapominam o problemach finansowych, a pieniądze same się znajdują. Wystarczy oparcie w Najwyższym i nic złego się nie stanie! Polecam