Miłość leczy rany

Katarzyna Bonda

Miłość leczy rany

49,90 zł

2995

 

Igor – znany na Dolnym Śląsku jako uzdrowiciel – zawsze skutecznie pomaga i znajduje rozwiązania ludzkich dolegliwości. W okolice Gór Sowich przeprowadził się kilka lat wcześniej. Tam też poznał dziewczynę – teraz już narzeczoną. Nikt jednak nawet nie domyśla się, co Igor robił przed pojawieniem się w Górach Sowich. Mężczyzna ma sekret, który trzyma głęboko w sercu i nie chce go wyjawić nawet narzeczonej.

Przed laty w kazachskim Uralsku doszło do krwawej zbrodni. Szefowie lokalnego gangu i synowie kasty władców zostali brutalnie zabici. Sąd skazał sprawcę na zaoczny wyrok śmierci, a starszyzna rodowa wnosi dodatkowo o „zemstę krwi”. Mordercy szuka zatem Interpol i zawodowi zabójcy.

Czy istnieje możliwość, że uwielbiany przez ludzi uzdrowiciel i zabójca z Kazachstanu to ta sama osoba? Czy Polka uratuje ukochanego przed śmiercią? Dziewczyna wyrusza w pełną niebezpieczeństw drogę, która bez litości odkrywa mroczne tajemnice Igora.

Muza
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1264-5

Liczba stron: 744

Format: 130x205mm

Cena katalogowa: 49,90 zł

Franek Recenzuje

Recenzja

Jakże się cieszę, że mogłem jako jeden z pierwszych przeczytać kolejne dzieło pani Katarzyny. To są właśnie zalety bycia recenzentem. Ale do rzeczy - moja ogólna ocena tej książki to 9/10. Odejmuję punkt za lekką przewidywalność - od połowy już przeczuwałem jakie będzie zakończenie. Był to raczej taki niuans, który nijak nie zaważył na odbiorze. Akcja skonstruowana prawidłowo, fabuła ciekawa i wciągająca, ciekawe połączenie wielu wątków. I oczywiście język - tak bardzo charakterystyczny dla Bondy - jak zwykle na poziomie. Polecam :)

R.Pachla

Uwielbiam!

W twórczości Bondy zakochałam się, gdy tylko w ręce wpadła mi książka „Pochłaniacz". Od tamtej pory trochę czasu już minęło, lecz moje uwielbienie do jej twórczości nadal jest żywe. „Miłość leczy rany" to kolejna świetna propozycja od mistrzyni kryminałów. Atmosferę i wejście w wykreowany przez autorkę świat dodatkowo podsyca informacja, iż jest to powieść inspirowana prawdziwą historią. Dreszcze gwarantowane.

Hanna Banach

Czekam!

Już nie mogę się doczekać aż będę mogła przeczytać tę historię. Mam takie nieodparte wrażenie, że będzie to naprawdę wciągająca lektura z wartką i nieprzewidywalną akcją. W końcu jest to dzieło Bondy, a wśród jej książek jeszcze nie trafiłam na taką, którą określiłabym mianem złej. To nie może się zatem stać również w tym przypadku. Oczekuję na przesyłkę z niecierpliwością.

Cena pakietu

89,80 zł

5389

Cena pakietu

104,80 zł

6289

Cena pakietu

89,80 zł

5389