Mazurskie Lato
7.3

(373 ocen) wspólnie z

44,90 zł

2795

 

Jak co roku w Mikołajkach słychać gwar rozmów, śpiew i śmiech. Jest to miejsce wszystkich miłośników jezior. Zarówno imprezowiczów, tych którzy kochają żeglować, czy przyjechali się po prostu poopalać.

Dodatkowo lokalne radio głosi, że w tawernie Mazurskie Lato można spotkać swoją wymarzoną miłość. A dowodem na to są wywieszone zdjęcia par na ścianach tawerny.

Kto nie chciałby się zakochać w takim miejscu ? Niejeden chciałby poczuć motyle w brzuchu, bądź przeżyć szalony romans, który nigdy się nie zakończy. Wszyscy bowiem szukają miłości.

Poznajmy bohaterów i ich niezwykłe historie, których świadkiem było Mazurskie Lato.

Filia
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-819-5149-4

Liczba stron: 432

Filia

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 44,90 zł

Sandra

Rewlacja!

Urocza, lekka, wakacyjna. Różne historie, różne problemy i pragnienia...To prawda, że Tawerna w Mikołajach zmienia człowieka. Nikt, kto odwiedzi to miejsce, nie wyjedzie taki sam. Idealna na wakacyjny relaks na Mazurach, rzecz jasna  :)

Marysia

Polecam!!

"Mazurskie lato" to nie tylko urokliwy krajobraz Mazur i ich letniej stolicy Mikołajek, ale przede wszystkim historie ludzi. Takich jak ja i Ty. Na zakrętach, z życiowym bagażem, z problemami. Jednak wszystkich łączy jedno pragnienie - pragnienie miłości. znapotykam kilka niesamowitych historii ludzi znajdujących się na różnych etapach swojego życia. Każdy ma jakieś doświadczenia, ale też oczekiwania. Wszystkich łączy jedno... pragną miłości. Czy w Mikołajakch w końcu znajdą szczęście? Książka jest niesamowita, pozytywna i daje mnóstwo energii do życia. Z całego serca polecam wszystkim! :)

Renata

"Mazurskie lato"

Przeurocze opowiadania z pięnymi i klimatycznymi Mazurami w tle. Idealna na wakacyjny, leniwy weekend. Mikołajki w sezonie letnim zamienia się w stolicę żeglarstwa. Przybywają tam zewsząd nie tylko miłośnicy aktywnego spędzania czasu, ale też imprezowicze , którzy szaleją do białęgo rana! W Mikołajkach jest coś jeszcze, co czyni to miejsce wyjątkowym. Legendy głoszą, że w tawernie można spotkać wielką miłość. Tę jedyną, przeznaczoną. Czy Natalia i Krzysztof, Maja i Robert, Maja, Mati i Mateusz, Weronika i Kuba, Natalia, Benek i mały Miłosz, Emilia, Patrycja, Gosia i Łukasz, Aneta i Robert, Małgosia i Jacek znajdą tutaj miłość sowjego życia? Trzymam za nich wszystkich kciuki. Każdy z nas zasługuje na miłość!