Maybe You
8.1

(949 ocen) wspólnie z

27,84

 

Kontynuacja losów Natalie i Blaise’a – bohaterów For Sure Not You!

Natalie i Blaise rozpoczynają drugi semestr ostatniej klasy w Westwood Academy. Po tym, w jakich okolicznościach widzieli się ostatnio, oboje zachowują dystans. Natalie coraz gorzej radzi sobie z otaczającą ją presją. Zaczyna balansować na krawędzi i właśnie wtedy Blaise przez przypadek dowiaduje się, co dziewczyna robi, by zapomnieć o całym świecie.

Ich drogi znów się przecinają, a na jaw wychodzą kolejne sekrety. Blaise zdaje sobie sprawę, że nie poznaje już dziewczyny, która kiedyś tak bardzo zalazła mu za skórę. Chłopak musi zdecydować, czy da się ponieść niechęci do Natalie, czy może jednak znajdzie w sobie na tyle empatii, by pomóc jej w odnalezieniu siebie.
„Maybe You” – więcej informacji od księgarni Matras

Kontynuacja opowieści o Natalie i Blaise'u jest pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Młodzi ludzie, których losy śledzimy w ""For Sure Not You!"", stoją na progu dorosłości, a ich życie coraz bardziej komplikuje się. Natalie, niegdyś pewna siebie i niezależna, zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem. Presja, której doświadcza, sprawia, że dziewczyna szuka ukojenia w zapomnieniu, a jej wybory stają się coraz bardziej niebezpieczne.

Blaise, który do tej pory utrzymywał dystans, zauważa zmiany w zachowaniu Natalie. Chociaż pełen niechęci do dziewczyny, nie może pozostać obojętny na jej problemy. W końcu to on przypadkiem dowiaduje się o jej sekretnym życiu. Dowództwo to powoduje, że musi zdecydować, jaką rolę chce odegrać w jej życiu. Czy pozwoli jej pogrążyć się jeszcze bardziej, czy też znajdzie w sobie na tyle siły, by postawić czoła swoim obawom i jej pomóc?

Poza tym, ich drogi zaczynają przecinać się częściej, a tajemnice, które wychodzą na jaw, sprawiają, że ich relacja nabiera nowych barw. Te sekrety mogą zbliżyć ich do siebie lub ostatecznie rozerwać. Blaise musi teraz stawić czoło prawdzie - Natalie, dziewczyna, która kiedyś tak bardzo go denerwowała, nie jest już tą samą osobą. Czy będzie w stanie zaakceptować tę nową Natalie i pomóc jej odnaleźć się w świecie pełnym presji? A może ich relacja skomplikuje się jeszcze bardziej, wprowadzając nowe napięcia i konflikty?

Każdy kolejny dzień w Westwood Academy staje się dla nich prawdziwym wyzwaniem, a dalsze losy tych dwóch bohaterów z pewnością przyniosą jeszcze wiele niespodzianek.

NieZwykłe
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-832-0599-1

EAN: 9788383205991

Liczba stron: 397

NieZwykłe

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka