Martwy sezon

Aneta Jadowska

Martwy sezon

6.9

(1055 ocen) wspólnie z

40,00 zł

2733

 

Podczas, gdy w Ustce panuje martwy sezon, na wierzch wychodzą kolejne tajemnice…

Bohaterka zdaje sobie sprawę, że panujący spokój jest tylko stanem chwilowym. Wielkiej Niedźwiedzicy towarzyszą problemy finansowe, a utrzymanie pensjonatu jest nie lada wyzwaniem. Obecnej sytuacji nie sprzyja również wypadek ciotki Tamary, która wraz ze swoją dawną miłością przybywa do Ustki, gdzie goszczą również Łowcy Duchów oraz osobliwe małżeństwo, za sprawą którego trzy pokolenia Garstek stanął do walki z kolejnymi trupami i zagadkami…

Poruszająca powieść o poszukiwaniu swojej drogi życia, zaczynaniu go na nowo, na przekór innym. Gratka dla miłośników zagadek, która łączy w sobie przeszłość i przyszłość, zawiłe relacje i wspomnienia.

Sine Qua Non
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-812-9611-3

Liczba stron: 400

Sine Qua Non

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 40,00 zł

Wywiad z autorką

Kornelia Waśko

Polecam Serdecznie

Bohaterowie dostarczają wiele pozytywnych emocji, a śledztwo i snute przez nich teorie są nadzwyczaj ciekawe. Choć "Martwy sezon" kryje w sobie wiele mrocznych tajemnic to nie może być tak źle, gdy mamy przy sobie najbliższe nam osoby!

Dorota Jagodzińska

Naprawdę warto!

Choć nie czytałam pierwszej części serii to na pewno nadrobię zaległości, ponieważ ta pozycja bardzo mi się spodobała! Mylnie myślałam, że jest to typowy kryminał, tymczasem w powieści pojawiły się wątki miłosne i obyczajowe. Bohaterowie wykreowani przez autorkę są bardzo prawdziwi, czytelnicy bez problemu mogą się z nimi utożsamić, czytając tą książkę możemy nie tylko się pośmiać, ale również zastanowić się nad codziennymi problemami, które towarzyszą nam w życiu.

Lucyna Stec

Nie zawidołam się!

Z niecierpliwością czekałam na kontynuację powieści „Trup na plaży i inne sekrety rodzinne", ponieważ książka bardzo mi się spodobała. Autorka nie zawiodła mnie, a moje oczekiwania opłaciły się, bardzo wciągająca fabuła napisana w przyjemny sposób, pobudzający wyobraźnie. Choć książka należy do gatunku obyczajowo-kryminalnego to pojawiają się elementy humorystyczne. Świetna robota !