Mam już dość Jak pokonałam domowego hejtera

Awolusi Danuta, Warpas Joanna

Mam już dość Jak pokonałam domowego hejtera

44,99 zł

2924

 

Alicja wyszła za mąż za socjopatę, który szybko osaczył ją zazdrością, stosował wobec niej przemoc oraz gwałcił ją, gdy była pod wpływem środków nasennych.

Marta żyła z alkoholikiem. Rozwód był względnie szybki, ale dochodzenie do siebie już nie.

Julia rozwodziła się z manipulatorem, który niemalże doprowadził ją do samobójstwa.

Adela przeżyła rozwód jako osobistą klęskę, Diana wciąż usiłuje stanąć na nogi, choć od uzyskania decyzji sądu minęło dużo czasu, a Sylwia nadal spłaca kredyt zaciągnięty, by pokryć długi byłego męża.

Trudne emocje, paraliżujący stres, potężna zmiana, a w oczach społeczeństwa – porażka. Cena, jaką przychodzi kobietom zapłacić za wolność, jest często zbyt wysoka, by od razu zacząć nowe, lepsze życie.

Historie bohaterek tej książki to tak naprawdę opowieści wielu kobiet, które postanowiły odejść od mężów. Ta książka niczego Wam nie doradzi, ale być może zawarte w niej przykłady okażą się wsparciem, zmotywują do działania czy po prostu dodadzą siły.

Mam już dość opowiada o tym, co spotyka rocznie ponad sześćdziesiąt tysięcy par małżeńskich w Polsce – o piekle rozwodu. O tym, jak to jest walczyć na sali sądowej, i co dzieje się później, kiedy zapada wyrok, a rzeczywistość przypomina zgliszcza.

Sine Qua Non
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-821-0702-9

Liczba stron: 272

Sine Qua Non

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 44,99 zł

Rok wydania: 2022