Małe kobietki wersja ilustrowana

Louisa May Alcott

Małe kobietki wersja ilustrowana

44,90 zł

2726

 

Lata 60. XIX wieku w Ameryce nie były dla nikogo łatwe. Orchard House od pokoleń zamieszkuje rodzina Marchów, ponieważ ojciec podjął się walki w wojnie secesyjnej, opiekę nad czterema córkami przejęła ich matka – Marmee, która wyraźnie wyprzedza swoją epokę.
Ideały, wolność i samodzielność takimi wartościami są teraz karmione stateczna Meg, żywiołowa Jo, nieśmiała Beth i lekko przemądrzała Amy. Razem robią co mogą by urozmaicić sobie czas choć nieobecność ojca jest dla nich niezwykle bolesna.

Swoim entuzjazmem potrafią zarazić absolutnie każdego i to bez względu na okoliczności, czy akurat planują wspólną zabawę czy zawiązują tajne stowarzyszenie. Nawet samotny chłopak z sąsiedniego domu – Laurie ostatecznie się poddaje, a wraz z nim jego tajemniczy i bogaty dziadek.

MG
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-777-9571-2

Tytuł oryginalny: Little Women

Liczba stron: 460

MG

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 44,90 zł

Tłumaczenie: Anna Bańkowska

Zwiastun filmu na podstawie książki

Róża Jakima

Małe kobietki

Uwielbiam książkę już od lat, co jakiś czas do niej wracam i zawsze się nią zachwycam. Niepowtarzalny klimat stworzony przez autorkę, nawet po tylu latach książka idealnie się sprawdza, jest genialnie napisana i wcale nie traci na wartości.

Maja G.

Rewelacyjna książka, nie traci na wartości

Jedna z tych książek, które się nie nudzą, nie tracą na wartości, a wręcz zyskują wraz z kolejnymi latami. Zachwycam sie "Małymi kobietkami" od kiedy byłam nastolatką.

Moją ulubioną bohaterką zawsze była zdecydowanie Jo, mimo że sie z nią nigdy nie utożsamiałam, to ją właśnie zawsze lubiłam najbardziej. 

bardzo polecam, jeżeli ktoś jeszcze nie zna ksiażki, to polecam!

Agnieszka Król

Klasyka!

Czy książka, która ma już ponad 150 lat może nadal uczyć, bawić i wciąż zachwycać? Jeżeli to "Małe kobietki" to ja najbardziej tak!

Od lat książka mnie zachwyca, wywołuje masę pozytywnych emocji i na nowo mnie zachywca za każdym razem. Uwielbiam tę książkę i niezwykle się cieszę na nową ekranizację. 

Cena pakietu

84,80 zł

5120

Cena pakietu

84,80 zł

5120