Lekarstwo dla duszy

Justyna Kopińska

Lekarstwo dla duszy

39,90 zł

2754

 

„Lekarstwo dla duszy” czyli zbiór felietonów najczęściej nagradzanej polskiej dziennikarki.

Czy dobro wyzwala dobro? Jaka ważna jest bliskość? Zaufanie? Czy warto płynąć z prądem? Co zrobić, żeby w końcu poczuć szczęście?

Najnowszy zbiór opowiadań to owoc wieloletniej działalności publicystycznej i reporterskiej Justyny Kopińskiej, teksty wcześniej publikowane na Vogue.pl, zostały zebrane i opracowane specjalnie na potrzeby tego zbioru, a wszystkie łączy wspólny mianownik – DOBRO.

Przypadkowe spotkania prowadzą do przypadkowych rozmów, a Kopińska wykorzystuje takie sytuacje lepiej niż inni. Sięga pod powierzchnię codzienności, aby dzielić się później z czytelnikami swoimi spostrzeżeniami i by inspirować.

Ta książka to prawdziwe lekarstwo dla duszy.

Świat Książki
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-813-9386-7

Liczba stron: 272

Świat Książki

Cena katalogowa: 39,90 zł

Wywiad a autorką książki

Judyta Manicka

Nowa książka Kopińskiej!

Świetna, rewelacyjnie napisana nowa książka Justyny Kopińskiej, w zupełnie innym klimacie niż nas do tego autorka przyzwyczaiła. Jestem zachwycona, napawa optymizmem!

Anna Stefanik

Lekarstwo dla duszy

Świetna książka, niezwykłe w jakim tempie Kopińska działa. Dopiero co ukazał się "Obłęd", a teraz to, i to w całkowicie innym stylu, inny kierunek, inne patrzenie na świat! Jestem pod wrażeniem, świetna, optymistyczna i pełna ciepła ksiażka dla spragnionych nieco pozytywniejszych rozmów dziennikarki.

Justyna Kopińska udowadania, że żadne tematy i kwestie jej nie straszne, wszędzie czuje się dobrze i komfortowo. 

Dominika Kaczor

Rewelacyjna!

Zawsze zachwycam sie felietonami i reportażami Justyny Kopińskiej, tym razem zabiera nas w zupełnie inne rejony niz dotchczas w swoich książkach. Ta ksiażka, po tak mrocznych pozycjach jak "Obłęd" czy "Polska odwraca oczy" potrafi przynieść nieco więcej optymizmu i pogodnego spojrzenia na świat.

Świetna, oby więcej!

Cena pakietu

79,80 zł

5148